Семюель Ленґгорн Клеменс народився у сім'ї збіднілого теннессійського купця Джона-Маршала Клеменса (11 серпня 1798 — 24 березня 1847) і Джейн Лемптон-Клеменс (18 червня 1803 — 27 жовтня 1890 року)[4]. Він був шостою дитиною у сім'ї, в якій було семеро дітей і тільки четверо з них вижило.
Коли Маркові Твену виповнилося чотири роки, його сім'я переїхала у місто Ганнібал, де був річковий порт на Міссісіпі. Згодом Ганнібал стане прообразом містечка Сент-Пітерсберг у знаменитих романах «Пригоди Тома Соєра» та «Пригоди Гекльберрі Фінна». На той час Міссурі був рабовласницьким штатом, тому вже тоді Марк Твейн зміг ознайомитися із рабством, яке буде згодом описувати й засуджувати в своїх творах.
У березні 1847 року, коли Марку Твену було 11 років, його батько помер через пневмонію.[5] Наступного року він починає працювати помічником у друкарні. З 1851 займається набором (друком) і редагуванням статей та гумористичних нарисів для газети «Ганнібальський часопис», власником якої був його брат Оріон. У віці 18 років він залишив Ганнібал і працював у друкарнях Нью-Йорка, Філадельфії, Сент-Луїса та інших міст. Він займався самоосвітою, багато часу проводячи в бібліотеці, таким чином отримуючи стільки знань, скільки він би зміг одержати, закінчивши звичайну школу.[6][11] У віці 22 років Твен повернувся в Міссурі. На шляху до Нового Орлеану Марк Твен подорожував на пароплаві. Тоді ж у нього з'явилася мрія стати капітаном корабля. У цей час така робота була вельми високооплачуваною — середня зарплата становила $250 на місяць[7], що дорівнює сьогоднішнім $155 000 в рік.
Прекрасная- женский род,единственное число,Именительный падеж.
Чудесен-мужской род,единственное число,Именительный падеж.
Сильный-мужской род, единственное число,Именительный падеж.
Яркое-средний род,единственное число,Именительный падеж
Огромный-мужской род, единственное число,Именительный падеж
Широкая-женский род,единственное число, Именительный падеж.
Прекрасна-женский род, единственное число, Именительный падеж.
Мокрая-женский род, единственное число,именительный
Спелый-мужской род, единственое число,именительный
Красный-мужсой род,единственное число, именительный
красива и молода-женский род, единственное число, именительный
знакомое-средний род, единственное число, именительный
красивый-мужской род, единственное число, именительный падеж
красна-женский род, единственное число, именительный падеж
Предложения с причастным оборотом:
1) Анна стояла, окруженная дамами и мужчинами, разговаривая.(Л.Толстой)
2) Те же самые браные слова, произнесенные одинаковым голосом, вырывались из одинаково искривленных губ.
3) Из полисадников, обнесенных железными решетками, выбегали тоненькие струйки воды.
Предложения с деепричастным оборотом:
1) Временами по реке пробегала от ветра легкая рыба, сверкая на солнце.(Пушкин)
2) Но Клим видел, что Лиза, слушая расказы отца поджав губы, не верит им.(Горький)
3) Имея право выбирать оружие, жизнь его была моих руках.(Пушкин)
Марк Твен (англ. Mark Twain, вимовляється Твейн), справжнє ім'я: Семюель Ленґгорн Клеменс (англ. Samuel Langhorne Clemens; 30 листопада 1835 Флорида, штат Міссурі — 21 квітня 1910, Реддінг, штат Коннектикут) — американський письменник, гуморист, сатирик, публіцист, видавець. Найвідомішими творами є «Пригоди Тома Соєра» та «Пригоди Гекльберрі Фінна».
Вільям Фолкнер писав, що він був «першим по-справжньому американським письменником, і всі ми з того часу — його наступники», а Ернест Хемінгуей писав, що «вся сучасна американська література вийшла з однієї книжки Марка Твена, котра називається „Пригоди Гекльберрі Фінна“».