М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
танзила016
танзила016
27.06.2020 17:25 •  Русский язык

Поставьте ударение в глаголах, выделите окончания. подчеркните те глаголы, спряжение которых определяется по окончаниям. просит, тянет, молчит, горят, видит, поет, спят, дает, кормит

👇
Ответ:
Katrun15
Katrun15
27.06.2020
Проосит тяянет молчиит горяят виидит поёёт спяят даёёт коормит
4,4(92 оценок)
Ответ:
Щкх
Щкх
27.06.2020
ПРОсит ударение падает на первый слог. тянет падает на первый слог. молчит ударение падает на второй слог . горят ударение падает на второй слог. видит ударение падает на первый слог. поет ударение падает на второй слог. спят ударение падает на первый слог. дает ударение падает на первй слог .кормит ударение падает на первй слог 
4,8(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kola3344
kola3344
27.06.2020
Ти про еир людиною, багато в чому обумовлеем, де вони відбуваються. Сприйняття реальності людиною сильно відрізняється в залежності від місця, де людина знаходиться. У сучасному світі велика частина людей проживає далеко від красивої і надихаючої природи – в задушливому місті. Але не можна забувати, що природним місцем існування людини є зовсім не місто, а природа. Для свого щасливого існування людина повинна жити на природі, а не поза нею.

Прекрасний приклад всього вищесказаного був приведений автором прекрасного твору про пригоди маленького хлопчика Льоньки під назвою «Звук Павутинки» авторства Віктора Близнеця. Хлопчик жив з батьками в невеликому селі, де, на превеликий його жаль, не було ні єдиного його однолітка. Саме з цієї причини Льонька був повинен займатися всіма справами самостійно – дитина сама шукала собі заняття і розваги. Звичайно, для людини важлива компанія, але якщо проводити час на природі, можна знайти собі справу навіть за умови перебування на самоті. Так що хлопчикові вдалося впоратися з цією проблемою – він гуляв по двору, запускав кораблики і використовував всі ті переваги і привілеї, які дає йому рідна земля і природа в цілому.

Наша українська земля в широкому розумінні цього слова дуже красива. Кожен, хто коли-небудь гав за природними явищами, а таких людей завжди була абсолютна більшість, розуміє, наскільки добре вони позначаються на людині, наскільки сильно вони допомагають їй справитися з проблемами і забути про всі можливі неприємності і негаразди. Хочеться вірити в те, що природа рідної землі буде збережена і стане по-справжньому безсмертною. З журбою можна гати за тим, як недбало люди іноді ставляться до природи, але в той же час варто помітити, що останнім часом цим проблемам стали приділяти все більше уваги.

Коли настрій поганий і у людини складається думка, що всі навколо налаштовані проти неї, що у світі просто перестало існувати добро, їй необхідно в першу чергу опинитися на природі. Там з нею станеться таке ж перетворення, як це було з маленьким Льонькою з оповідання Віктора Близнеця. На природі людина зможе перевести свою увагу на новий, який живе за своїми правилами і законами, світ, який неймовірно гарний і добрий у своїй гармонії.

Думається, що до подібних висновків можна прийти навіть без використання літератури, але якщо такі приклади дійсно потрібні, в їх якості можна використовувати розповідь Віктора Близнеця  «Звук Павутинки», відповідно до змісту якої стає чітко зрозуміло, що земля наша безсмертна, добра, вічна і красива.
4,6(73 оценок)
Ответ:
ооо322
ооо322
27.06.2020
Люди-это существительное. Любуются-глагол. Красивыми-прилагательное. Цветами-существительное. Вдыхают-глагол. Их-предлог. Аромат-существительное. Но-союз. Не-предлог.Каждый-определительное местоимение, человек-существительное, знает-глагол, что-союз, запахом-сущ., яркими-прилагательное, цветы-существительное, привлекает-глагол, к-предлог. себе-местоимение, насекомых-сущ.. Насекомые-сущ, переносят-глагол,пыльцу-сущ., с-предлог, одного-числительное,цветка- сущ, на-предлог, другой-прилаг.. А-предлог, цветы-сущ, кормят-глагол, насекомых-сущ, своим местоим. нектаром-сущ, и-союз, пыльцой
4,7(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ