Книги є невід'ємною частиною нашого життя. З давніх часів вони вважаються джерелом знань. Але з тих пір пройшло велике історичне відстань. У нашому житті відбулися великі зміни. Багато людей, недооцінюючи все те, що читання дає людині, воліють замінювати книги телебаченням, радіо, комп'ютерами. Однак, з моєї точки зору, читати - необхідно! По-перше, я вважаю, що не можна володіти справжніми знаннями, піддаючись тільки зоровому або слуховому впливу. Таким чином, під впливом виявляються наші почуття, читання ж змушує думати і осмислювати прочитане. Книги розширюють наш кругозір. Наприклад, наукова література надає полнооб'емную інформацію різних галузей знань. Ще одним важливим аргументом нашого тези є мова, якою написана та чи інша книга. У цьому сенсі кожен твір має власну індивідуальність. Нарешті, книги дають нам можливість уявити майбутнє і кинути погляд у минуле. Вони є свого роду "машиною часу" між епохами. Говорячи про питання необхідності читання сьогодні, не можна не згадати золоті слова Максима Горького: "Книга - джерело знань, вона навчить поважати людину і самих себе, вона окрилює розум і серце почуттям любові до світу і людини". Крім цього хочеться додати, що в деякій мірі книги формують характер, впливають на вчинки людей, на життя вцілому. З усього вищесказаного можна зробити висновок, що читати необхідно завжди, в усі часи книги повинні бути незамінним джерелом інформації і просто надійними товаришами, супроводжуючими нас на всьому життєвому шляху.
Доисторических времён человек живёт в обществе. Это вызвало необходимость уметь одному человеку как-то сообщить другому свои мысли, желания, чувства. Так из потребности общения возник язык. С раннего детства мы познаём мир, сначала только из любопытства, потом и по необходимости, чтобы найти своё место в нём. Одновременно с этим мы овладеваем языком. Он занимает важнейшее место в познании. Чтобы изучить какой-либо предмет или явление, нужно назвать, а потом охарактеризовать его словами. Неумение именовать предметы – это и незнание их. Любая проблема должна быть, прежде всего, сформулирована словами языка.
Этим летом мне съездить никуда не удалось, но несмотря на это, я отлично провела время летних каникул. Большинсто моих друзей тоже остались в городе и мы скрашивали дни каникул вместе. Порой мы собирались для того, чтобы просто погулять, но каждая прогулка становилась целым приключением с кучей разнообразных шуток, приколов и рассказов. Иногда я ездила с родителями на дачу и работать им, а вечером мы собирались вместе со знакомыми ребятами и шли в лес, беря с собой все, что требовалось в походе: палатку, спальные мешки, немного еды. так мы уходили на всю ночь и спали под открытым небом. Это лето осталось в моей памяти одним из самх лучших. многому научилась и многое узнала. Вот бы лето никогда не кончалось!
Писала в 4 классе
Книги є невід'ємною частиною нашого життя. З давніх часів вони вважаються джерелом знань. Але з тих пір пройшло велике історичне відстань. У нашому житті відбулися великі зміни. Багато людей, недооцінюючи все те, що читання дає людині, воліють замінювати книги телебаченням, радіо, комп'ютерами. Однак, з моєї точки зору, читати - необхідно!
По-перше, я вважаю, що не можна володіти справжніми знаннями, піддаючись тільки зоровому або слуховому впливу. Таким чином, під впливом виявляються наші почуття, читання ж змушує думати і осмислювати прочитане.
Книги розширюють наш кругозір. Наприклад, наукова література надає полнооб'емную інформацію різних галузей знань.
Ще одним важливим аргументом нашого тези є мова, якою написана та чи інша книга. У цьому сенсі кожен твір має власну індивідуальність.
Нарешті, книги дають нам можливість уявити майбутнє і кинути погляд у минуле. Вони є свого роду "машиною часу" між епохами. Говорячи про питання необхідності читання сьогодні, не можна не згадати золоті слова Максима Горького: "Книга - джерело знань, вона навчить поважати людину і самих себе, вона окрилює розум і серце почуттям любові до світу і людини". Крім цього хочеться додати, що в деякій мірі книги формують характер, впливають на вчинки людей, на життя вцілому.
З усього вищесказаного можна зробити висновок, що читати необхідно завжди, в усі часи книги повинні бути незамінним джерелом інформації і просто надійними товаришами, супроводжуючими нас на всьому життєвому шляху.