М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sobchuk555
sobchuk555
26.05.2023 18:07 •  Русский язык

Подобрать омонимы к слову край, слог, класс. посол, кок.

👇
Ответ:
Милана1245
Милана1245
26.05.2023

край "Предельная линия, ограничивающая поверхность плоского предмета" и край "Страна, обширная область, территория",слог «часть слова» и слог «стиль»,класс "одна из высших таксономических категорий (рангов) в систематике животных и растений" и класс "комната",посол"Действие и состояние по глг. посолить" и посол "Полномочный дипломатический представитель"

4,6(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Pollyyyyyyyyyyyyyyy
Pollyyyyyyyyyyyyyyy
26.05.2023
Здавалося б – що такого важливого в шматочку тканини? Але рушник з давніх-давен в Україні мав велике значення. Він був частиною традиційних обрядів на свята, важливим елементом весіль, похорон, хрещення дитини. А також, звичайно, частиною декору.Залежно від тканини можна було визначити заможність родини. Кількість рушників у посагу нареченої говорила про її вправність, адже вона сама мала їх зшити та розшити візерунками. Бувало, що молода мала безліч рушників, але вони були розшиті незграбно та невправно. А інша мала декілька, але дуже красивих – такий талант вишивання дуже цінився.В рушники для певних подій вкладалися певні емоції. Вишиваючи заздалегідь рушник до хрещення дитини, мама молилася, аби рушник вийшов красивим – як майбутнє її дитя. До обряду поховання на рушниках вишивалися певні символи, які б могли до заспокоїтися душі померлого. Для хлібного рушника, в який клали охолонути тільки-но спечений хліб, обирали найкращу тканину та нитки – адже «хліб усьому голова». Хліб - найважливіша страва на столі, тому й рушник мав бути бездоганним.Для різних свят українські жінки ткали спеціальні рушники – кольори, візерунки, довжина підбиралася залежно від значення свята. Найважливіші рушники готувалися на Різдво та Великдень.Рушники завжди були на покутті – прикрашали стіни біля ікон. Чим більше рушників на стінах – тим краща доля у сім’ї. Господині ретельно слідкували за чистотою цих елементів декору. Також рушники часто прикрашали столи, рушниками накривали подушки на ліжках.Про важливе значення рушника в український культурі говорить велика кількість пісень, приказок, прислів’їв, казок, співомовок про нього. Рушник для українців – символ дому, добробуту та душевної чистоти. Ось чому українцы з повагою ставляться до рушників.
4,7(28 оценок)
Ответ:
VasilisaLisMUR
VasilisaLisMUR
26.05.2023
Лживость и жадность ! Я обвиняю вас в том,  ч то с  вашей рушатся отношения в семье  и люди начинают не доверять друг другу.  Вы, и только  вы , порождаете слухи и сплетни, которые. как известно, "страшнее пистолета" убивают любовь и рождают  ненависть.  Никакие самые красивые , но неправдивые слова не сохранить дружбу и привязанность. А  желание получить побольше , а дать меньше приводит к  одиночеству, потому что люди не станут  общаться с теми, кто не умеет быть щедрым. Жадность и лживость, я не хочу, чтобы вы поселились в моем доме и в моей душе !
4,6(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ