Зараз у кожного підлітка удома є вихід у мережу Інтернет. Кожен день вони переглядають різноманітну інформацію,спілкуються з однолітками та завантажують різні файли. Що ж хорошого та поганого у Інтернеті?
Почнемо з хороших якостей. Інтернет дозволяє учням підготувати домашнє завдання. Учні в одну хвилину можуть знайти потрібну інформацію. З книжками це зайняло набагато більше часу. Тобто,у них з’являється час зайнятися своїм хоббі,що також корисно для дитини і її розвитку. Також,у мережі набагато більший обсяг інформації ніж у книжках. Тому це практичніше.
Через Інтернет діти можуть краще підготуватися до контрольної роботи або простого уроку. Знайти відповіді на свої власні питання. Звісно,ніхто не забороняв перегляд роликів та наукових фільмів.
Через соціальні мережі підліток може спілкуватися з учителями і дізнаватися тему реферату або домашнього завдання.Тому вчитель повинен мати свою сторінку у соц.мережі. Або ж він може вести свій блог.
Але є і інша сторона.
Підлітки дуже часто замикаються у собі. Майже весь час сидять за комп’ютером або телефоном. Стають грубими та агресивними. І лінь не дає спокою. Так мережа Інтернет впливає на характер. Але і відношен
Каждый человек хоть раз в жизни задумывался, что такое доброта. Однако, мало кто смог дать точного ответа на этот вопрос. У каждого оказалось свое мнение. Что же такое доброта? Доброта- отстутствие зла. Доброта-отсутствие злых мыслей. Доброта- отстутствие ненависти и гнева.. Быть добрым- это ценное качество, но все-таки быть добрым нужно умеренно. Тоесть, если кто-то просит у нас деньги, прикидывается бедным и плохо живущим, хочет чтобы вы приобрели ему что-то а взамен ничего не дает, нужно внимательно присмотреться, и подумать: а не пользуется ли он моей добротой? Так что, быть добрым нужно только с близкими и хорошо знакомыми людьми. Добрый человек- тот кто добр не только к другим но и к себе. Добрый человек- это тот, кто всегда придет на и успокоит в трудную минуту. По моему- это самые ценные качества доброго человека.