М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MrGowno
MrGowno
18.02.2020 14:48 •  Русский язык

Дано слово море. запишите три предложения,в котором это слово будет подлежащим, дополнением и обстоятельством.

👇
Ответ:
Karinakotik200165
Karinakotik200165
18.02.2020

Морские черепахи, в отличие от своих сородичей, живут только в море.(обстоятельство)

Море - отражение неба. (подлежащее)

Озеро - это маленькое море. (сказуемое)

Море каждый любит. (дополнение)

Объяснение:

ОТМЕТЬ ОТВЕТ КАК ЛУЧШИЙ

4,4(33 оценок)
Ответ:
64даня1166
64даня1166
18.02.2020

Подлежащее: Море сегодня очень холодное.

Обстоятельство: Этим летом мы с друзьями хотим поехать на море.

Дополнение: Взгляд девочки упал на ровную гладь моря.

Объяснение:

4,6(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
frikadel1
frikadel1
18.02.2020

Объяснение:

Відомий поет Стародавньої Греції Евріпід говорив, що в світі багато дивних див, та найдивніше з них - людина. Унікальне творіння природи, суспільства і самої себе - ось що таке людина - найдивніше з дивних див -з її неповторністю, з багатоманітними біологічними рисами.

З давніх-давен філософи прагнуть розкрити суть людини, її світ, зміст, її життя. Ще філософ Сократ заклав основи філософії людини. Загально визнано, що людина - продукт біологічної еволюції. Виділення людини з тваринного світу - настільки грандіозний стрибок, як і виникнення живого з неживого.

Адже мова йде про створення такого роду живих істот, усередині якого з певного моменту припиняється процес видоутворення і починається творча еволюція людства зовсім іншого типу. Та передісторія людства і досі залишається такою ж загадковою і таємничою, як і виникнення життя. І справа тут не просто в нестачі фактів.

Справа ще в нових і нових відкриттях, іноді зовсім бентежних, парадоксальних, що хитають основи теорій, що недавно здавались чіткими і зрозумілими, переконливими. Не дивно, що сучасні наукові уявлення про становлення людини покояться в основному на гіпотезах. Більш-менш достовірними можна вважати лише загальні контури і тенденції процесу становлення людини.

Суть людини в тому, що людина - істота розумна, людина -істота, яка має самосвідомість, людина - істота моральна і вільна та ін. Поняття людини, насамперед, охоплює загальнородові риси, що відрізняють людину від інших живих істот. Поняття людини в такому визначенні стосується не якоїсь конкретної людини, а людини як представника роду людського.

Основними ознаками людини є якісні характеристики людини, які виділяють її з тваринного світу, є і її біологічна структура, а також загальні прояви соціальної суті: свідомість, мова, здібність до праці і творчості. Антропологи і філософи підходять до питання походження людини з різних і зовнішньо навіть протилежних одна одній позицій.

Антропологи стурбовані пошуками недостаючої ланки в біологічній еволюції від мавпоподібного предка людини до людини розумної. Філософи прагнуть виявити і змалювати сам перерив поступовості - революційний стрибок, що є в процесі становлення людини. Це сприяє правильному розумінню проблеми масштабів світогляду.

Давно визнано, що перетворення тварин в людей не могло бути якоюсь миттю, одноактною подією. З неминучістю має існувати тривалий період становлення людини (антропогенеза) і становлення суспільства (соціогенеза) . Це дві нерозривно зв'язані сторони одного за природою процесу - антропосоціогенеза, що тривав майже 3-3,5 мільйонів років, тобто майже в тисячу разів далі, аніж вся «писана історія» .

4,6(76 оценок)
Ответ:
ЛенаС123
ЛенаС123
18.02.2020

Язык постоянно изменяется. Появляются новые слова, значения у уже известных слов, некоторые исчезают из повседневной речи, оставаясь лишь в художественной литературе.

Проблема заключается в том, как мы относимся к наследию, насколько переосмысливаем нашу жизнь, применяя те или иные выражения, что оставляем потомкам.

Великими в шестидесятые годы века стали слова космодром, космонавт, связанные с полетом человека, с преодолением времени и И сейчас они ассоциируются с восторгом, радостью, гордостью за свою Родину. В девяностые популярным стало БОМЖ ( человек без определенного места жительства). Оно - тоже примета времени и означает бес нищету, отсутствие заботы государства о человеке.

Пушкин завещал нам беречь язык, его прозрачную ясность. Из песни слова не выкинешь,  потому что в нем  - музыка эпохи. Берегите  !

Подробнее - на -

4,7(8 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ