М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
oksana2000001
oksana2000001
21.11.2021 05:36 •  Русский язык

Придумайте и запишите предложения используя следуйщие несвободные словосочетания в роли подлежащих российская федерация. черная смородина. несколько серий. мы с другом. каждый из присутствующих. четыре эксперта. один компьютер. лучший из учеников

👇
Ответ:
funtic20
funtic20
21.11.2021
2.Мне нравится чёрная смородина3.Кино состоит из семи серий4.Мы с другом плшли в кино5.Каждый из присудствующих в зале был одет в пальто.6.В студию прешли четыре эксперта7.У меня дома есть один компьютер8.Самый лучший из учеников у нас в классе это-Евгений Савченко.
4,8(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ul8a
ul8a
21.11.2021

Реферат на тему:

"Письменники рідного краю"

Наш край багатий на видатних людей. Також він багатий і на відомих письменників. Так, до числа письменників нашого краю входять такі визначні постаті як В.Стефаник, А.Чайковський, серед сучасників С.Пушик, Ю.Андрухович, М.Савчук та ін.

Для розгляду візьмемо такого відомого письменника як Василь Стефаник.

Василь Стефаник – неперевершений майстер соціально-психологічної новели. Ця істина міцно утвердилася в нашому літературознавстві. Він найближчий соратник Івана Франка, Михайла Коцюбинського, Лесі Українки, Ольги Кобилянської, товариш і спільник у творчій та громадській діяльності Леся Мартовича та Марка Черемшини. Творчість Стефаника припадає на кінець ХІХ та початок ХХ століття. Талант письменника найбільше виявився у жанрі соціально-психологічної новели. Основною темою його творів, як і творів Леся Мартовича і Марка Черемшини, що становлять разом із Стефаником так звану "покутську трійцю", було життя найбіднішого селянства на західноукраїнських землях. З великою силою слова Василь Стефаник зобразив трагедії і драми селян, про яких він говорив: "Я люблю мужиків за їх тисячолітню тяжку історію, за культуру ... За них я буду писати і для них".

Менше знаємо про нього як про людину. А така інформація теж важлива для глибшого розуміння творчості письменника, для проникнення в таємниці його майстерності. Цікавим видається спогад Василя Костащука, який добре знав Стефаника: "Гарна класична будова тіла, приємні риси обличчя та благородні рухи творили з нього непересічний тип чоловічої краси. Був незрівнянним психологом. Інтуїція, якою володів, давала змогу йому відкривати найтаємніші думки й бажання свого співбесідника, вбирав у слова те, що інші лише відчували, але назвати того не могли. Коли говорив, всміхався якоюсь дивною усмішкою: то дивиться з-під брів, то в очі глядів, ніби зазирав у душу. А як оповідав про щось гірке, то чоло морщив і хмурився; тоді здавалося, що от-от з буйної чуприни вилетить іскра і запалить світ".

Объяснение:

4,6(92 оценок)
Ответ:

Лето - это пора радости и веселья для всех учеников всего Земного шара, ведь начались длинные и долгожданные каникулы после утомляющей, но всё таки полезной и познавательной учёбы в школе.

На летних каникулах я хочу поехать к бабушке в деревню. Соскучалась по деревне и с нетерпением жду, когда я встречусь с бабушкой. Деревню, я очень люблю. Чистый воздух, чистая вода всё, что нужно для крепкого иммунитета и здоровья. В деревне очень много детей с , которыми можно повеселиться, обсуждать что- то . Поэтому я хочу поехать на летних каникулах к бабушке

Объяснение:

4,6(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ