1
СМОТРЕТЬ ОТВЕТ
ответ
5,0/5
12
Tristania
профессор
1.5 тыс. ответов
570.1 тыс. пользователей, получивших
1) Я увидел два почти соединенных ореха, почему-то не сорванных, забытых нами.
предложение простое, двусост.
по цели высказ: повест, невосклицат
грам основа: я увидел
распространенное
главные чп: я (подл. мест), увидел (сказ, глагол)
втор чп: два ореха (доп) почти соединённых (прич оборот,опред), почему-то не сорванных, забытых нами. (прич обороты. опред)
предложение осложнено прич. оборотами.
2) Солнце перед самым закатом вышло из-за серых туч, покрывающих небо, и вдруг багряным светом осветило лиловые тучи.
предложение простое, двусост.
по цели высказ: повест, невосклицат
грам основа: солнце вышло и осветило
распространенное
главные чп: солнце (подл, сущ), вышло и осветило (сказ, глаголы)
втор чп: перед самым закатом (обс-во) из-за туч (обс-во, серых (опред), покрывающих небо(прич оборот, опред), вдруг (обс-во) светом (доп) багряным (опред). лиловые (опред) тучи (доп).
однородные сказ: вышло и осветило.
предложение осложнено прич. оборотом
3) Осиновая роща, поросшая кустами, медленно роняет со своих омытых дождем листьев капли.
предложение простое, двусост.
по цели высказ: повест, невосклицат
грам основа: роща роняет
распространенное
главные чп: роща (подл, сущ) роняет (сказ, глагол)
втор чп: осиновая (опред) поросшая кустами (прич оборот, опред). медленно (обс-во) омытых дождем листьев (прич оборот, опред), капли (доп), со своих (опред)
предложение осложнено прич. оборотами.
Объяснение:
Поставь в лучший ответ)
Объяснение:
Книги – це один з найдавніших ів передачі інформації від покоління до покоління, проте зараз побутує думка, що книги більше не потрібні людству.
На мою думку, книги ніколи не зникнуть, бо все ще дуже багато людей не може жити без паперових сторінок, які зберігають в собі стільки цікавої та корисної інформації. Книги покращують словниковий запас людини та розвивають фантазію. Світ книг – прекрасний і дивний. За кожною обкладинкою ховається неповторна історія – зі своїми героями, подіями та атмосферою. Вони стимулюють роботу нашого мозку, при читанні ми мимоволі створюємо картинку у власних думках, намагаючись візуалізувати прочитане.
Дехто вважає, що книги – це всього лише листки паперу, на яких написана чергова безглузда історія. Але насправді, книги – це культура, акуратно вписана в казку. Читаючи її, ми часом не помічаємо, як багато нового дізнаємося, і як змінюється наш світогляд. Часто в художній літературі можна зустріти приклади з життя головних героїв, які стануть в пригоді читачеві для виходу зі складної ситуації в реальному житті. Дитячі розповіді і казки завжди містять багато повчального, вони на прикладах пояснюють, які вчинки хороші, а які – ні. Книги відкривають нам очі на багато речей. З ними ми можемо прожити мільйони життів.