Все 24 часа в сутки у крота делятся на время охоты и время отдыха (обычно они 4 часа активны и столько-же спят и так три раза в сутки) и неважно зима на улице или лето. крот живет глубоко под землей и пища для него есть практически всегда.многие думают, что крот питается корнями разных овощей и деревьев, которые растут на грядке, но на самом деле это не так: его главным лакомством являются дождевые черви, также он ест насекомых и их личинки, жуков (в том числе и майских), медведок. зубы крота похожи на крокодильи и его часто называют подземным крокодилом (ест все, что попадается у него на пути).если зима суровая и земля промерзает глубоко, корма для крота становиться меньше и он может погибнуть (14-18 часов без пищи максимально может выдержать этот зверек).зимой кроту требуется немного меньше пищи: у него есть немного запасов и за лето он успевает сделать много ходов ловушек, в которые дождевые черви и из-за этого зимой он роет чуть меньше (сил уходит меньше и еды нужно меньше).но даже зимой он может вылезти на поверхность:
- Жаль. Нехай зайде до мене, коли повернеться. Бувай!
- До побачення.
• Науковий стиль
Іноді здається, що в метеликів лише два крила, але це не так. Насправді крил у них чотири, як і в більшості інших комах, однак передні крила розташовані в одній площині із задніми, до того ж ще й бувають з’єднані з ними. Ось чому може здаватися, що крил у метеликів удвічі менше, ніж є насправді (З довідника).
• Художній стиль
Прийшла журлива пора прощання з красним літечком. У зелені кучері дерев уже вплітаються жовті пасма. Чарівниця-осінь починає розвішувати на гілках перші золоті дукати чарівного листя. Поступово в золото та багрянець одягається все деревно-чагарникове багатство (Ю. Заверуха).
• Офіційно-діловий стиль
Стаття 31. Держави визнають право дитини на відпочинок і дозвілля, право брати участь в іграх і розважальних заходах, що відповідають її віку, та вільно брати участь у культурному житті, займатися мистецтвом. Держави поважають і заохочують право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті (3 Конвенції про права дитини).
• Публіцистичний стиль
Віками народ витворював цю мову, витворив її, одну з найбагатших мов слов’янства, триста тисяч пісень склала Україна цією мовою, зокрема явивши пісенні шедеври незрівнянної краси, дала світові Україна геніальних поетів, зажило українське слово шани й визнання серед народів близьких і далеких (О. Гончар).
вязальщица
сгоряча
трещотка