М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
azalhanovahalid
azalhanovahalid
16.10.2020 05:06 •  Русский язык

Мини-сочинение на тему,какого человека называют любознательным? во-первых,……………………… во-вторых,……………………… в третьих,………………………… в четвёртых,…………………… и заключение……………………… мне! заранее !

👇
Ответ:
alina0000000p
alina0000000p
16.10.2020
Во-первых,любознательный человек всегда жаждет новых открытий 
Во-вторых,такой человек никогда не останавливается в развитии,желая познавать всё больше и больше.
В третьих ,он не боится признать ,что он чего-либо не знает,ведь главная его задача-не гордиться накопленными знаниями ,а узнавать новое.
В четвёртых ,по-настоящему любознательный человек не боится пробовать себя в других,новых,неизвестных прежде ему,отраслях,он стремится быть разносторонней личностью.
Как мы видим,быть любознательность в человеке-полезное свойство и каждый из нас должен стремиться стать любознательным человеком.
4,5(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
WhiteAlex
WhiteAlex
16.10.2020
Из всех горных великанов Крыма, самый величественный- Чатырдаг. В недрах горы скрыты подземные дворцы. Словно чей-то волшебный резец потрудился тут. Местами, сталактитовые украшения стен напоминают изящное кружево самого причудливого рисунка. Кое-где с арок разделяющих залы свешиваются драпировки с густой бахромой из длинных и тонких сосулек сталактитов. На них дрожат серебряные капли воды просачивающиеся сквозь толщу горы и звонко падающие с высоты на сырой пол подземелья. Пламя свечей переливается миллионами блёсток в этих трепещущих каплях, и кажется, будто бахрома состоит из алмазных нитей.
4,4(51 оценок)
Ответ:
MintMartini
MintMartini
16.10.2020

як відомо з тексту роману дж. свіфта «мандри гуллівера», головний герой, гуллівер, потрапив у ліліпутію.

жителі цієї країни, ліліпути, досить дивні. вони у дванадцять разів менші за гуллівера, але їм вдалося його зв’язати. звичайно, герой міг вирватися з цієї не­волі, адже він був сильним, але скорився, бо ліліпути-таки завдавали йому болю. гуллівер дозволяв робити з собою що завгодно, покірно сприймав усі вчинки лілі­путів, бо вважав нетактовним порушувати закони гостинності. незважаючи на те, що людина-гора, як ліліпути назвали гуллівера, сприймав усі умови угоди, навіть якщо вони були принизливими для нього, він не був вільною людиною.

гуллівер погоджується жити на прив’язі, дозволяє обшукувати кишені, схиля­ється перед імператором і починає говорити з ним улесливо й запопадливо. слід сказати, що героя не тривожить ганебність його становища, і складається вражен­ня, що в нього немає жодних нарікань на свою долю.

дивно, але велетень став маріонеткою у ліліпутів! мабуть, атмосфера під­лабузництва вплинула і на гуллівера, і він теж пристосовується до певних умов життя.

але стався один випадок, який змінив ставлення гуллівера до ліліпутів. геро­єві загрожувало страшне покарання з боку імператора ліліпутів: гуллівера мали осліпити. на думку ліліпутів, очі гулліверові зовсім не потрібні, «адже можна ди­витися на світ очима міністрів». тобто мета ліліпутів — нівелювати його як осо­бистість, зробити з нього покірного слугу. цей факт змусив його переглянути свої погляди, у гуллівера прокидається людська гідність, що породжує рішучість, здатність до активних дій. він тікає до блефуска. а за кілька місяців повертаєть­ся до ії.

я подумала про те, що жителі фантастичної країни ліліпутії надто маленькі. вони дуже метушливі, нагадують чимось комах, але живуть за людськими закона­ми, розв’язують людські проблеми, дрібні й нікчемні вони у ліліпутів, яких поло­нили улесливість, підлабузництво, ницість, підступність. їхнє королівство лише на перший погляд здається нормальним, а насправді ним править ницість і зло. зро­бивши своїх героїв маленькими, свіфт не хотів образити людей низьких на зріст. страшним є не маленький зріст, а маленька душа, не здатна на благородство.

тому слід завжди пам’ятати, що ніколи, ні за яких обставин не треба забувати про людську гідність, яка не дозволить плазувати ні перед ким.

источник: як не перетворитися на ліліпута? - твори | зно

4,4(70 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ