М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Християнство в духовному житті українського народу

нада іть

👇
Ответ:
Polinochka570
Polinochka570
16.07.2022

Благо Вітчизни залежить від релігійно-морального рівня українського народу, реалізації в життя вчення Христа. Що означає служба Богу разом зі службою Батьківщині? Це означає, що добробут Вітчизни має бути заснований на принципах християнства. Так розуміли життя кращі люди Київської Русі. Ця традиційна мета, як ясна зірка на небі, повинна сяяти і перед нашими сучасниками.

Ці неминущі ідеї були викладені видатними мислителями і педагогами протягом XVIII — початку ХХ століть, у часи, коли були ще міцні духовні начала і традиції. А чи є можливість сьогодні, на початку третього тисячоліття, у століття індивідуалізму та егоїзму, реалізувати ці вічні цінності? У наш непростий час, коли світ проповідує погляди матеріалістичні, чужі християнству, тим більше ми повинні рішуче й наполегливо захищати й утверджувати християнські принципи.

Насамперед, християнський вихователь в сьогоднішньому світі, орієнтованому на цінності матеріальні, егоїстичні, повинен поставити акцент на любові. Бо скільки б ми не працювали над доброчесним життям підростаючого покоління, без акценту на любов ми мало чого досягнемо, і все виховання буде дуже крихким та уразливим, замість того щоб стати твердим і непереборним, чим воно й повинно відрізнятися від виховання світського, бездуховного. Християнське виховання — це виховання внутрішнього світу людини, яка живе по совісті, а світське виховання має на меті зміну тільки зовнішнього світу людини, яка не долає своєї самотності, свого егоїзму. Тому християнське виховання в сучасному світі має стати школою нової людини, яка абсолютно відрізняється від людини цього світу. Воно повинно вчити любити, жити любов’ю, в якій перебувають всі чесноти і яка є їхнім джерелом.

Пояснення:

Якщо говорити про зовнішні умови, які існують в Україні сьогодні для підвищення цінності християнства в житті нашого народу, то тут треба докласти багато зусиль. Адже як можна розділити, відокремити і поділити духовність, моральність, віру, милосердя, світогляд, любов та інші святині? Чи можна це зробити в реальному житті, і найголовніше: чи потрібно це робити? Як бачимо, попереду ще дуже довгий і досить складний шлях для забезпечення всіх умов становлення християнських та моральних цінностей в житті наших сучасників та нащадків.

4,8(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Katuhaazaza
Katuhaazaza
16.07.2022
   Хто з нас не любить книжок? Дійсно, важко уявити таку людину. У народі кажуть: "Хто багато читає, той багато й знає". Кожен — інтелігент, бізнесмен, робітник — має хоча б невеличку особисту бібліотеку. 

Я досить часто відвідую районну юнацьку бібліотеку. Там завжди стоїть тиша й можна самому ходити між стелажами. Та коли уважно прислухаєшся, то можна почути, як книги пошепки розмовляють із тобою. Вони розкажуть чарівну казку, цікаву повість, з їх сторінок забринять невідомі вірші, які ми пам'ятаємо довго, а можливо, й ціле життя. Саме з книжок ми дізнаємося про те, як живуть народи різних країн, як виборюють вони свободу, а ще дізнаємося про відкриття науки й техніки, про рослини й тварин, про планети, зірки й туманності. З давніх-давен письменники, учені відображали в книжках знання та досвід поколінь, зберігаючи це все для нащадків. 

А колись у прадавні часи на світі не було книжок, бо люди ще не вміли їх робити. Замість сторінок пращури використовували каміння, дерево, стіни печер. Пізніше почали писати на глині, але це було також не дуже зручно. Справжній папір, схожий на той, що на ньому ми пишемо сьогодні, з'явився кілька століть тому. Відтоді й почали в усьому світі писати на папері. А тепер вони є, але майже ніхто не хоче їх читати. 
Я щиро вважаю, що телебачення та електронні машини ніколи не зможуть повноцінно замінити щасливих годин спілкування з книгою.
4,6(83 оценок)
Ответ:
6676228
6676228
16.07.2022

В історії літератури відомі твори, які, не витримавши випробування часом, швидко забувалися. Часто причиною відсутності популярності для твору була його "відірваність" від життя, в ньому читач не знаходив висвітлення проблем, що хвилюють суспільство взагалі і самого читача зокрема. Однак були й твори, які, щойно з’явившись, набували загального визнання, широкої популярності. До таких творів належить і написана у 1900 році І. Карпенком-Карим комедія "Хазяїн", тема якої, — показ жорстоких методів збагачення, — є актуальною і зараз.

4,8(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ