М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Цитатна характеристика михайлика із твору гуси-лебеді летять.
знайти такі цитати як "слухняний , ціле спрямований, жага до навчання пізнання світу і чинання книжок.​

👇
Ответ:
keep19995
keep19995
24.10.2022

ответ:

«хоч я й дуже люблю ліс, але побоююсь його душі ».«вчився я добре, вчився б, напевне, ще краще, аби мав у що взутися. коли похолодало і перший льодок затягнув калюжки, я мчав до школи, наче ошпарений. напевне, тільки це навчило так бігати, що потім ніхто в селі не міг перегнати мене, чим я неабияк пишався»  .«я не дуже кривлюсь, коли треба щось робити, охоче дідусеві, пасу нашу вредюгу коняку, рубаю дрова, залюбки гострю сапи, люблю з мамою щось садити або розстеляти по весняній воді і зіллю полотно, без охоти, а все-таки потроху цюкаю сапкою на городі і не вважаю себе ледащим».«та є в мене, коли послухати одних, слабкість, а коли повірити іншим — дурість; саме вона й завдає найбільшого клопоту та і вже тоді мені одні слова сяяли, мов зорі, а інші туманили голову».«я ніколи не був скиглієм, терпляче зносив і батіг, і хлудину, і ».мар’яна говорить михайлику: «і так учися, щоб усі знали, які-то мужицькі діти. хай не кажуть ні пани, ні підпанки, ні різна погань, що ми тільки бидло. були бидлом, а тепер — зась! »

сделай лучшим :

4,7(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
простоhhh
простоhhh
24.10.2022
Ритча про блудного сина розкриває перед нами взаємовідносини у родині. Як бачимо, у батька два сина. І звичайно, одинакове виховання. Але молодший син не бажає чекати, поки батько помре, щоб успадкувати майно. Тому він вимагає свою частку ще при житті батька. Батько, не дивлячись, що це жорстоке прохання, віддає молодшому синові його частку. З притчі ми знаємо, що син прогуляв і розтринькав усі гроші. Коли все закінчилось, він почав пасти свиней, що для його національності було гидкою справою. І лише у скрутних обставинах він згадує про свого батька. Кидає усе та йде до нього, мріючи бути у нього слугою. Але любов батька безмірна. Не зважаючи на біль, що молодший син завдав йому, він влаштовує вечірку на честь повернення сина. Дає йому багатий одяг та дорогоціннну обручку, що говорить про те, що він знову його син. Цінність притчі у тому, що вона показує справжнє відношення батьків до дітей. Щоб діти не робили, вони завжди будуть улюбленими дітьми для своїх батьків. Головне, щоб діти це цінували. 
4,4(77 оценок)
Ответ:
almightybarbara
almightybarbara
24.10.2022

Український фольклор налічує досить багато дум. Усі вони по-своєму особливі і дуже цікаві. Але серед них є одна, яка мені подобається найбільше.

Головними героями дум в основному виступають мужні, сміливі чоловіки, оборонці рідної землі, жінки зустрічаються дуже рідко. Мене найбільше приваблює образ Марусі Богуславки з однойменної думи.

Ми бачимо перед собою молоду дівчину, полонену турецьким паном. У подібній ситуації багато б жінок не витримали, але не вона. Маруся вижила, пристосувавшись до свого становища.

4,8(66 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ