М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Цитатна характеристика михайлика із твору гуси-лебеді летять.
знайти такі цитати як "чемний, ціле спрямований, жага до навчання пізнання світу і чинання книжок.​

👇
Ответ:
ayselhasilova
ayselhasilova
13.08.2022

объяснение:

«хоча я і дуже люблю ліс, але побоююсь його душі ». «а ще я люблю, як з лісу несподівано вистрибне хата, заскриплять ворота, побіжать стежки в саду і до пасіки. і люблю, коли березовий сік накрапав з жолобка. люблю напасти на лісовій джерело і дивитися, як воно викручується з глибини. і люблю, коли гриби, обнявшись, ніби брати, збирають на свої шапки росу. і люблю восени по коліна ходити в листі. коли так добре червоніє калина і пахнуть опеньки ».

• «я не дуже кривляючись, коли треба щось робити, охоче дідусеві, ременя нашу кінь, рублю дрова, охоче жартую сапи, люблю з мамою щось садити або розстеляти по весняній воді і зіллю полотно, без полювання, а всі -таки потроху цюкало сапою на городі і не вважаю себе ледарем ».

• «і є у мене, коли послухати одних, слабкість, а коли повірити іншим - дурість; саме вона і завдає найбільші клопоти і хвацько і вже тоді мені одні слова сяяли, ніби зірки, а інші туманили голову ».

• «я ніколи не був скиглієм, терпляче виносив і батіг, і хлудіну, і запотиличники ».

• «навчався я добре, вчився б, напевно, ще краще, якби мав у що взутися. коли похолодало і перший льодок затягнув калюжі, я мчав до школи, ніби ошпарений. напевно, тільки це навчило так бігати, що потім ніхто в селі не міг перегнати мене, чим я пишався ».

• мар'яна -> михайлу: «і вчи і так учись, щоб всі знали, які це мужицькі діти. нехай не говорять ні панове, ні підпанки, ні різна нечисть, що ми тільки бидло. були бидлом, а тепер - зась! ».

4,6(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
LIquid0Horse
LIquid0Horse
13.08.2022
Жив-був дзвіночок. Він завжди носив одяг синього, свого улюбленого кольору. Вірніше, майже самого коханого. Колір, який здавався колокольчику чудесним, був білий. Білого кольору був сніг, який дзвіночок ніколи не бачив, але мріяв поглянути на нього бодай одним оком. І ось одного разу хтось розповів про тополю мрії дзвоника. І тополя вирішив виконати мрію синього квітки. А справа в тому, що тополя вмів дарувати особливі насіння – тополиний пух. Так ось цей самий пух схожий на сніг.
...Розкидав тополя на галявині тополиний пух, а дзвоник весело закричав: «Нарешті я бачу сніг». Дзвіночок так радів, що ніхто не наважувався сказати йому, що це не сніг, а тополиний пух. І тільки маленька метелик шепнула колокольчику, що сніг буває взимку, а зараз літо. Метелику про таке мама розповідала...
4,6(80 оценок)
Ответ:
kirill877
kirill877
13.08.2022

 Нещодавно на уроках світової літератури ми познайомилися з оповіданням Джека Лондона "Любов, або Жага до життя". У різних збірках та книгах ця назва трактується по-різному, але все ж таки який варіант правильний?

     На мою думку, більше підходить назва "Жага до життя". Адже жити люблять усі. А жага - це поривання, прагнення. І в ситуації, яка трапилася з головним героєм твору, саме жага до вижити. Бо він так прагнув жити, що навіть загриз хворого вовка. А любові вистачало, скоріше, на бережливе ставлення до свого тіла, перепочинку та втамування голоду. Крім того, автор, не називаючи імені головного героя, ніби підкреслює, що на його місці може опинитися кожен. А отже - закликає на прикладі цього чоловіка рватися до життя.

       Ось чому я вважаю, що заголовок "Жага до життя" підходить найбільше.

4,5(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ