М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

План 6 роздилу теореодоры из васюкивкы

👇
Открыть все ответы
Ответ:
FunLayn1
FunLayn1
08.12.2020
«Життєво традиційний вибір особистості»

Сама можливість вибору й такий широкий діапазон його об'єкта визначаються тим, що людина володіє відмітною родовою рисою — здатністю до духовно-морального самовизначення, в якому сам феномен вибору відіграє вирішальну роль, оскільки допомагає людині піднестися над обставинами, вийти за межі безпосередньої необхідності, диктованої цими обставинами поведінки. Вибір стає стрижнем людської моральності, а міра моральної свободи вибору, переваг, прийняття чи неприйняття як зовнішніх умов свого існування, так і внутрішніх засад поведінки виступає одним із найсуттєвіших факторів у духовному житті людини, в її моральній культурі. Інакше кажучи, осмисленість життя у своїй суб'єктивній безпосередності проявляється як цілісні особистісні переживання, що включають почуття, в тому числі й почуття відповідальності, волю, інтелект, спрямовані на певні моральні цінності, котрі й дають змогу людині позитивно розцінювати як свій конкретний вибір у конкретній ситуації, так і в цілому власне життя. Та якби людина виступала тільки об'єктом впливу, а зовнішні обставини, умови життя, сама культура мали б тільки примусовий характер, однозначно, однолінійне відігравали на особистість, можна було б погодитися з даною позицією. Втім це не так. Слід зауважити, що філософсько-етичні концепції лише висловлювали своєю мовою найхарактерніші умонастрої епохи, котрі або орієнтувалися на суспільно-історичний розвиток і прогрес усього людства, інакше кажучи — на загальне;
4,4(3 оценок)
Ответ:
обгрейд
обгрейд
08.12.2020

Відповідь:

Наступного дня Юлько ішов у школу. І згадав про незручну ситуацію. Юлько думав,що з ним більше ніхто спілкуватися не буде. Але він знав,що Славко його пробачить. І коли Юлько зайшов у клас,зним правда ніхто не спілкувався. Він подумав,а якщо попросити пробачення. Юлько вийшов на клас і попросив пробачення. Славко його пробачив,а Лілі ні. Прийшовши додому,Юлько розказав своїм батькам. І мама сказала йому:„Я думаю,що потрібно Лілі зробити подарунок своїми руками“. Юлько зрадівши пішов у магазин купив цукерок та картон. Зробив коробочку і вклав туди солодке.

Прийшовши в школу,Юлько подарував цей подарунок Лілі. І вона звичайно його пробачила. Юлько був дуже щасливий,що у нього тепер багато найкращих друзів.

Пояснення

4,7(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ