М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому Степан по особливому ставився до Шептало: він його любив чи боявся?​(Білий кінь Шептало)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
krisgyseva
krisgyseva
01.10.2022
Мавки в давньоукраїнській міфології — це душі померлих дітей. Вони живуть у лісах та в полях. Міфічність. Від людей та їх чесно, він не хоче , аби вона втратила волю. Мавка покохала Лукаша за те , що він мав душу та грав чудову пісню на сопілці. У другій дї Мавка втомлена від людського життя... її серце розбита та її забирає Марище. Пучочок калини символізує життя. Лукаш на початку твору Лукаш здавався звичайним хлопцем , гарним, працьовитим , душевним парубком. Роздвоєність духу полягала в тому, що у середині твору він почав погано ставитися до Мавки та втрачати свої гарні чесноти. Лукашеві людську подобу повернула Мавка, після того як почула, що він виє. Мавка - символ добра , духовності , краси. Лукаш- символ людини як такої.
4,5(85 оценок)
Ответ:

Вид лірики : інтимна (любовна)

Жанр : романс

віршовий розмір – чотиристопний ямб

тема: у житті людини є журба і радості, якими міниться життя

Вірш «З журбою радість обнялась» датований 1906 роком скла­дається всього з двох строф, в яких визначене поетичне кредо Оле­ся. Образ журби з радістю в обіймах наводить на думку, що не буває радості без журби, так, як і журби без радості. Напевно, життя — це химерне сплетіння болю, туги з любов’ю і щастям. Хіба б могла людина відчути радість, якби не знала, що таке печаль? У мистецтві, як і в житті, немає «білішого» і «чорного». Від того, як складається життя митця, залежить Настроєва тональність його творчості.«З журбою радість обнялась» характеристика вірша до краще зрозуміти всі думки та почуття поета, які він хотів 

Вірш будується як художній монолог у двох строфах, двох етапах сповіді. Ліричний сюжет розвивається на контрастах: зіставляються настрої і почуття душі героя-мрійника. Жудожня палітра твору забарвлена чарівною наспівністю і милозвучністю, яка досягається алітераціями та асонансами(у,о,а,і), символістський прийомом недомовлення, риторичним та анафорични запитанням. У вірші розкривається складна діалектика почуттів ліричного героя, силу яких увиразнють антитези, порівняння(сліз х перлинами). Журба і радість стають живими істотами, поміж них з’являється ліричне «я». Реальне переплітається з містичним, надчасовим, витворюючи багатозначний образ художнього світу.

Подробнее - на -

Объяснение:

4,4(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ