М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Аналіз поезії Тараса Шевченка "Садок вишневий коло хати"
Повинно вигляди ось так:
Тема
Ідея
Епітети
Метафора
И фигню не писать понимать,что многие сюда идут за ответами, а набор букв можно и самому хорошо сделать

👇
Ответ:
Nastyaaaaaa34
Nastyaaaaaa34
09.04.2021

Тема: зображення щасливої родини працьовитих селян серед природної гармонії.

Ідея: уславлення людини праці та природної гармонії.

Мета: працьовиті люди заслуговують гарного життя.

Рід літератури: лірика.

Жанр: вірш

Тематика: пейзажна лірика.

 

Художні засоби.

Персоніфікація: зіронька встає.

Пестливі слова: зіронька, маленьких, діточок, соловейко.

 

Кількість строф – три.

Вид строфи: п'ятивірш (пентина).

Объяснение:

4,4(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sambufer1
Sambufer1
09.04.2021
Що краще – солодка брехня або гірка правда?
У жінок і чоловіків різні розуміння правди чи брехні. Не існує такої людини, яка хоч раз у своєму житті так не думала про те, що вибрати, правду і образити цим близької або ж збрехати йому. Але як же потім впоратися з докорами сумління? Це дуже важкий вибір, який часто приносить нещастя.
Однак є люди, для яких збрехати – це звична справа. Таку особливість можна порівняти в деякому роді з хворобою. Адже часто, навіть якщо немає на те ніякої необхідності, така людина обманює і отримує від цього задоволення.
Є ж люди, які, навпаки, віддають перевагу тільки правду. Вони ніколи не стануть на бік брехні і ніколи нікого не обдурять. А деякі діють відповідно до виниклої ситуації і можуть збрехати, якщо це не принесе ніякої шкоди. І таких людей більшість.

Якщо слідувати однієї думки американського письменника Марка Твена, яка заснована на філософської мудрості, то правду кажуть тільки дурні і діти, а це означає, що дорослі і мудрі постійно брешуть.
Кажучи про кохання, в якій питання правди і брехні дуже часто зустрічається, то люди нерідко переоцінюють свого супутника, його щирі наміри, малюють в уяві ідеал і їм доводиться потім дуже складно, коли цей вигаданий образ починає валитися. Не даремно існує одне твердження, що брешуть в першу чергу тим людям, яких люблять. Але правда завжди випливає назовні, і час тільки погіршує ситуацію. Тому у багатьох вчинках краще сказати те, що сталося насправді, чим чекати, що все само собою вирішиться.
З іншого боку, так звана брехня на ння іноді теж буває корисною. Головне проаналізувати ситуацію і після прийняти правильне рішення. Адже деякі люди просто не хочуть слухати правду, у них вже склалося про те чи іншому людині думку і інше для них не важливо.
Багато досліджень показують, що люди перш за все обирають правду якою б вона не була, оскільки ніхто не хоче бути обдуреним. Але в той же час багато хто приймає брехню за чисту монету, при цьому навіть не здогадуючись про це. Тому все залежить від самої людини і від того потрібна йому правда чи ні.
4,5(37 оценок)
Ответ:
foxheb57
foxheb57
09.04.2021

Українська народна творчість багата і різноманітна. Це – пісні, прислів’я, загадки. Особисто я дуже люблю українські народні казки. “їжак та заєць”, “Лисичка-сестричка і вовк-панібрат”, “Кривенька качечка” – і це лише незначна частка дивовижного казкового світу. А моя улюблена – “Казка про Івасика-Телесика”. Вона весела, добра і цікава. її головний герой Івасик-Телесик – сміливий, розумний хлопчик, добрий і люблячий син. Телесик мені подобається своєю добротою та кмітливістю.

Він розумів, що змія-Олена його не відпустить, але не втрачав надії. Добре розігравши з себе дурня, який не розуміє, як сісти на лопату, переконав її показати, як це робиться. І коли змія-Олена сіла, то він й укинув її в піч. А сам сховався. Втекти з хати злодійки йому до маленьке гусеня. Повернувшись додому, Телесик віддячив гусеняткові. Добрий хлопчик напоїв, нагодував його, дав йому відпочити.

Ця казка вчить нас бути добрими, вдячними, порядними, сміливими. Завжди вірити, що добро переможе зло.

4,8(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ