М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Соціально-реалістична повість - це...​

👇
Ответ:
adilymnuk
adilymnuk
19.12.2022

соціально- реалістична повість - це художній твір, у якому картини рідного життя і побуту героїв зображені на фоні якихось соціальних подій

4,4(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
3085729qwtio
3085729qwtio
19.12.2022
Смотри , Сашко потому что он более добрый , честный , умный и т.д. 
А, Вадиму только и надо было что бы Софийка избавила его от прокляття , а сам он был с ИРой и вообще он и курил и воровал. А сам скидывал это все на прокляття . 
10)  Настоящий злодей конечно Гордей , он и махинатор хотя и Мищенко тоже не особо , Мищенко бежал от всех проблем и даже сменил фамилию на Билый. А ГОрдей сам по себе был такой натурой которому нужна власть и деньги. ВСе таки в  первое их знакомство Гордей напоил Мищенко и заставил подписать договор о том что Земля будет принадлежать роду Кулакивскых.
4,4(98 оценок)
Ответ:
nazyrovailnara
nazyrovailnara
19.12.2022

Мораль байки Ворона і лисиця відкривається юному читачеві ще до моменту знайомства з сюжетною лінією - в перших трьох рядках: лестощі - зброя слабких, але перемогти з її до можна навіть над самим сильним, адже «в серці підлесник завжди знайде куточок». Саме в цьому полягає головна думка байки.

Іван Андрійович Крилов - великий байкар. І нехай сюжети його байок в більшості своїй запозичені у Езопа і Лессінга, так вміло адаптувати їх до реального життя російської людини, його пороків і слабкостей, міг тільки Крилов.

Байка Ворона і лисиця не виняток! Як яскраво і емоційно автор описує, здавалося б, просту ситуацію: на гілці дерева сидить ворона з сиром, повз пробігає лисиця і, відчувши запах «ласощі», розуміє, що просто відняти сир у ворони вона не зможе, тому що та перебуває досить високо , шахрайка вирішується на хитрість, всіляко нахвалюючи чорнокрилу птицю, вона домагається того, що та випускає сир зі свого дзьоба, і він дістається лисиці. Особлива увага при цьому Крилов приділяє опису того, які відверто «брехливі» компліменти каже вороні лисиця і як птах «ведеться» на цю надуману похвалу. Тим самим він насміхається над тими, хто сліпо вірить чужим словами, чи не співвідносячи їх з реальністю, засуджує тих, хто домагається перемоги обманом і лестощами, і застерігає всіх нас від помилок, скоєних обома персонажами.

4,4(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ