М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір Гер переможний
Яким було ставлення поселення до полонених?
Які стосунки були між дітьми і полоненими?
Події, які є зав'язкою, кульмінацією, розв'язкою?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vladekan
vladekan
12.10.2021

Олесь - головний герой автобіографічного оповідання Григіра Тютюнника "Дивак". Проблематика твору (єдність людини та природи, право людини на власну думку, особливість та індивідуалізм) відкрита саме через Олеся, його світосприйняття.

Проблема індивідуальності людини завжди була одною з найголовніших у культурі людства, і Олесь, наш головний герой, також як і усі особливі у чомусь люди, потрапляє у конфлікти з оточуючими. Він зацікавлений, розумний хлопчик, який з незрозумілою іншим любов*ю ставиться до природи та світу. "Навіщо лід псуєте? — у відповідь Олесь. — Він ще молодий", - так відподів своїм шкільним друзям хлопець, за що й отримав у віповідь гулю під оком. Люди завджи сповнюються страхом, коли взаємодіють с чимось незрозумілим, та що говорити про дітей - вони ще не мають вантажу життя, маючи який ти навчаєшься розуміти, що у кожної людини свій тягар і людина має відрізнятися від іншої для того, щоб життя було цікавішим, кращим та більш добрим.

Я була би щаслива (щаслив) зустріти такого хлопця як Олесь. Його унікальний погляд на світ навчив би мене новому, унікальному. Він прагне жити по  справедливості, мрійник, дуже вразливий ("Олесь ще дужче захвилювався, ледве не заплакав від щирості і солодкого почуття братерства"), це захоплює та вражає мене.  Він пробачає кривдників, не злопам'ятний, товариський - я вважаю, що саме цього мені не вистачає ("Олесь згарячу ніяково посміхнувся, поторкав мокрою рукавичкою тверду ґулю під оком і, ковзаючись, побрів до школи").  Я вважаю, що саме з ним я би зміг розділити своє бачення прекрасного у природі і світі. Я теж прагну захищати усе живе, і тому Олесь був би для мене дуже добрим другом.

4,8(59 оценок)
Ответ:
natashaleskovets
natashaleskovets
12.10.2021

Мистецтво народилося разом з людиною. Розумною людина стала, коли почала діяти, створювати. Спочатку предмети, необхідні для житла, полювання, хліборобства. Але розумній людині недостатньо бути ситою і жити в теплі. Тоді і народилася творчість, якої вимагала душа. А це вже і є мистецтво. У першу чергу, я думаю, душа самовиражалася в співі, в іграх, у малюнках. Поступово розвивалися нові види мистецтва. Людина вже не мислила себе без поетичного слова, театру, живопису. Наприкінці XIX — початку XX століття з’явився кінематограф, який, всотавши в себе багато видів мистецтва, став самостійним і найпопулярнішим його видом.

Сьогодні людина вже не може уявити собі життя без прочитаного роману, без нового кінофільму, без прем’єри в театрі, без модного шлягеру й улюбленої музичної групи, без художніх виставок… У мистецтві людина знаходить і нові знання, і відповіді на життєво важливі питання, і заспокоєння від повсякденної суєти, і насолоду. Справжній витвір мистецтва завжди співзвучний думкам читачів, глядачів, слухачів. Роман може розповідати про далеку історичну епоху, про людей, зовсім, здається, іншого стилю життя, але почуття, якими переймалися люди за всіх часів, зрозумілі нинішньому читачу, співзвучні йому, якщо роман написаний справжнім майстром.

Нехай Ромео і Джульєтта жили в далекій Вероні за давніх часів. Нехай друзі з «Трьох товаришів» не мої співвітчизники. Не час і не місце дії визначає моє сприйняття великого кохання і вірної дружби, описаних геніальним Шекспіром і Ремарком.

Картини, музика, театр, книги, фільми дають людині ні з чим не зрівнянні радість і задоволення, змушують її співчувати. Заберіть це все з життя цивілізованої людини, і вона перетвориться якщо не на тварину, то на робота або зомбі. Людство нагромадило в галузі мистецтва величезні багатства. Вони невичерпні. В усіх музеях світу побувати неможливо, усі симфонії, сонати, опери не прослухати, усі шедеври архітектури не переглянути, усі романи, поеми, вірші не перечитати. Та й ні до чого. Усезнайки насправді виявляються поверховими людьми.

З усього різноманіття людина вибирає для душі те, що їй найбільш близьке, що дає поживу її розуму і почуттям. От чому в неофіційних анкетах завжди є питання про улюблену книгу, про улюбленого композитора і т. ін. У мистецтві критерій «любимо — не любимо», «подобається — не подобається» відповідає тому, наскільки твір майстра співзвучний нашому світовідчуттю, які струни в нашій душі він зачепив.

4,4(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ