М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написання портретного нарису свого кумира у публіцистичному стилі!
(кумир абсолютно любой)

👇
Ответ:
Андрей99951
Андрей99951
27.05.2022

)-_-) это мой кумир. тоже так нарисуй

4,5(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dasha021659
Dasha021659
27.05.2022

Відповідь:

У 1899 році у Львові вийшла поетична збірка Лесі Українки «Думи і мрії». Збірка відкривалася поемами «Давня казка» і «Роберт Брюс, король шотландський», далі – поетичні цикли «Мелодії», «Невольничі пісні», «Відгуки».          Cаме циклі «Мелодії» вміщені справжні поетичні перлини – «Хотіла б я піснею стати» і «Давня весна». «Кажуть, її бачили згорблену і самотню, сірим туманом закутану в останній її приїзд до Києва в 1913 р. Вона налягала всім своїм тілом худеньким на одну ногу, перевалювалась, ледве трималась за рятівну палицю. Тільки дивовижно великі очі світили на все лице, бездонні Горе-очі світились на всю Стрілецьку, йшло цих Двоє Очей, несли вони вимучене тортурами хвороб стражденне тіло. Муки виснажували її з дитинства. З дитинства навчилась вона «крізь сльози сміятись». Вже у десять років з'явились перші ознаки туберкульозу лівої ноги, а незабаром і лівої руки. Потім хвороба перекинулась на легені і нирки. В одному з листів 1912 року Леся називає своє життя постійною війною з сухотами. За цю «тридцятилітню» війну вона перенесла декілька складних і болючих операцій, прикута до постелі, довго перебувала у гіпсі, ходила то за до костурів, то за до складного і тяжкого апарата на нозі. Лікувалась в Криму і в Одесі, в Бессарабії і в Болгарії, в Німеччині і в Італії, в Єгипті і в Грузії. Постійна невблаганна війна тіла і духу ...» (І.Ф. Драч «Слово про Лесю»). Леся Українка, слабосила, хвора жінка, мала могутню зброю — поетичне слово. Та ще — багату уяву, палке серце. Тому й захотілося їй стати піснею, щоб вільно по світу літати, допомагати людям у горі й радіти з ними в радості. Ліричну героїню ваблять стихії. їй хочеться вітром літати від ясних зір до глибокого моря. Має вона й свої таємниці, «щастя... таємне», яке засіяє разом із нею ясніше ясної зорі й гучніше,,,

Пояснення:

4,5(61 оценок)
Ответ:
mynames2
mynames2
27.05.2022
1.Сулейман Пишний (1520-1566) - султан, силі якого не було рівних в цілому тодішньому світі.
2. Був твердого характеру, відважний, працьовитий, розумний і справедливий, даного слова вірно дотримувався.
3.Зовнішність: був високий, йшов дуже поважно , вираз обличчя дивно лагідний.
4.Любив молитву (сам укладав побожні псальми), ловлі і війну. Це перший монарх нових часів, які з державної каси виплачував постійні платні ученим, поетам і артистам.
5.Не підлягав нікому, окрім своєї жінки Роксолани, «невільниці з України».
6.''Сулейман помер у глибокій старості, переживши всіх своїх ворогів і улюблену жінку Роксолану, яку любив аж до її смерті '', - так писав О. Назарук про видатну історичну особу.
4,6(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ