М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір на тему "навіщо в творах фантастичне? " , опиратися на твори "таємне товариство боягузів" , "митькозавр з юрківки" і "тореадори з васюківки ".

👇
Ответ:
mashkakornilova
mashkakornilova
29.10.2021

Навіщо в творах фантастичне? Дуже цікаво. Саме слово фантастика вже заваражує. Воно вже несе відповідь.

Фантастику використовують в творах для цікавості читання творів. Наприклад ТТБ . Це дуже цікавий твір який використовують фантастику. Якщо без фантастики небуло б ТТБ , синіх жаб, не було б твору.

4,6(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
888oksana888
888oksana888
29.10.2021
Мені здається, що старий кайдаш не досить уваги приділяв вихованню своїх синів. «він був добрий стельмах, заробляв добрі гроші, але ніяк не міг удержати їх у руках. гроші втікали до шинкаря. панщина поклала на кайдашеві свій відбиток». чимало настраждавшись, наробившись за свій вік так, що «аж шкура болить», кайдаш намагається знайти забуття в чарці. потоваришувавши з оковитою, він втрачає повагу старшого сина карпа. я думаю, що карпо, старший син кайдаша, з дитинства був грубуватим, ріс черствим, бездушним. ці риси поступово тільки набирали обертів. він був першою дитиною, мабуть, його більше пестили, пробачали грубість. коли парубкував, то теж був мовчазний, гордовитий, ніколи навіть не сміявся. «його насуплене, жовтувате лице не розвиднювалось навіть тоді, як губи осміхались». після одруження та народження сина карпо ніби виріс у власних очах, відчув себе справжнім хазяїном. починає поводити себе ще більш егоїстично. він ніколи не був покірним, не змовчував батькам, під час сварки через мотовило вперше підняв на старого кайдаша руку. про його жорстокість та черствість знало все село. я погоджуюсь із тим, що батьки належним чином не займалися його вихованням, тому й мають такий результат. я не згоден із думкою, що кайдаш не займався вихованням дітей, тому що він був богомольна людина, а значить цінував свою сім’ю й доклав усіх зусиль для виховання хлопців. на мій погляд, стара кайдашиха не знаходить спільної мови зі старшим сином та невісткою, тому що на неї панщина наклала свій відбиток. замолоду вона довго служила в панів і «набралася од їх трохи панства», «до природної звичайності української се- лянки пристало щось вже дуже солодке, аж нудне», зовнішня пиха, облесливість у розмові. я не згоден із думкою, що у сварках винні батьки. розпалюванню ворожнечі сприяли й невістки, особливо мотря. у неї надто дріб’язкова натура. вона ладна лаятися за яйця, курей, кухоль, а наслідки всього цього жахливі — порушення етичних норм, народної моралі, бо син здіймає руку на батька, мотря вибиває кайдашисі око, карпо женеться з дрючком за матір’ю, заганяє в ставок і ладен вдарити, та зупиняється, бо «не так шкода… матері, як чобіт».
4,4(70 оценок)
Ответ:
Hkolnik32
Hkolnik32
29.10.2021
Лобов – одне з найвеличніших почуттів. В історії існує багато прикладів, які доводять, що інколи саме любов керує країнами, через неї розгоряються війни, підписуються мирні угоди. Одним із таких прикладів є і історія української дівчини Насті Лісовської, якій, звичайній полонянці, вдалося підкорити володаря наймогутнішої Османської імперії. Цю історію розповів у своєму романі «Роксоляна» О. Назарук.Трагічна доля дочки священика з українського містечка Рогатин, яка ще молодою закинула дівчину далеко від рідної землі. Після набігу турецького війська Настя опинилася у полоні і через деякий час потрапила до гарему Сулеймана Пишного, тогочасного османського султана.З часом султан звернув увагу на миловидну українську дівчину. Вона і дійсно була дуже красивою. Але не тільки дівоча краса привернула увагу султана, але й її сміливість, її розум і її освіченість. Та й сама Настя зробила усе можливе, щоб сподобатися Сулейману і щоб потім отримати на нього вплив. Так воно і сталося, адже султан був готовий поступитися своєю репутацією заради кохання до чарівної іноземки. Настя навіть не була мусульманкою, але Сулейман настільки сильно був вражений її дивовижною красою, що був готовий піти на будь-які, найсміливіші вчинки.Поряд з Настею султан почував себе на диво комфортно и добре. Вона вражала його своєю відданістю і розумом. Султанові дівчина нагадувала його матір, бо вона була єдиною, хто не боявся могутнього можновладця. Настя могла не тільки давати йому поради, а й критикувати його вчинки. Дівчина дуже цінувалася Сулейманом, адже з приводу будь-яких подій вона мала альтернативну думку, що давало султанові можливість обирати рішення з декількох варіантів.Але не слід стверджувати, що Настя тільки брала любов Сулеймана, нічого не віддаючи йому. Було багато перешкод і перепон, які їй потрібно було подолати на шляху до свого кохання. Бажання стати дружиною могутнього султана змусило Настю проти своєї волі змінити віру і взяти собі мусульманське ім’я. Народивши першого сина, вона назвала його турецьким ім’ям і потім робила усе, щоб її перший син став спадкоємцем османського престолу.Життя Насті-Роксоляни ще раз доводить нам, що любов дійсно має безмежну силу. Завдяки коханню люди здатні йти на сміливі вчинки, долати власну гординю і робити багато іншого, незвичайного. На прикладі кохання Сулеймана і Роксоляни ми побачили, що кохання може до подолати дуже багато заради того, щоб закохані опинилися разом і відчували себе щасливими людьми. Прекрасний приклад Роксоляни надихає, змушує вірити у краще і служить ще одним нагадуванням того, наскільки важлива у житті кожної людини чарівна сила кохання.
4,4(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ