М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Символ чого є образом стежини в одній поезії А. Малишка​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ωμza
Ωμza
08.02.2020

Шевченко був наділений багатьма рисами вдачі: палким вільнолюбством, великою працелюбністю, жадобою вчитися, широким діапазоном зацікавлень, тонким знанням людської психології. Якщо помножити це багатство вдачі на талант в поетичному слові і в образотворчому мистецтві, то стане зрозумілою феноменальна природа його як людини і митця.

При знайомстві з подіями Шевченкового життя може скластися враження, що вони - наче ланцюг випадковостей, який міг обірватися в будь-якому місці. Справді, і примха поміщика Енгельгардта взяти собі за "козачка" в подорож до Вільна й Петербурга рано осиротілого Тараса, і зустріч у Літньому саду з Іваном Сошенком, і праця у Василя Ширяєва по розмальовуванню інтер'єрів петербурзьких театрів, і драматичні обставини викупу з кріпацтва, нарешті, вступ до Академії мистецтв у клас Карла Брюллова, - ці "сходинки" Шевченкового зростання оперті

Объяснение:

Тарас Шевченко - відомий у світі, в першу чергу, як митець слова. Однак це аж ніяк не забирає його слави, як художника. Та найперше його постать можна окреслити як борця, який став символом української нації. У його творчості поезія і живопис тісно пов’язані між собою. Свого часу відомий художник Леонардо да Вінчі стверджував, що «малярство – це німа поезія, а поезія – промовисте малярство». Природа щедро наділила кріпацького сина не лише поетичним даром, а й талантом художника, які ніколи не зраджували йому, навіть у години страждань і тяжкої неволі. Для Шевченка живопис став потребою, вираженням його творчого духу.

4,8(7 оценок)
Ответ:
alexguzz55
alexguzz55
08.02.2020

Відповідь:Дитинство це найкраща пора,адже саме тоді відкривається світ до романтики та пригод. Кожна дитина потрапляла в якусь трудність,де їй потрібно було виявити свою мужність та силу вміння розв'язувати таємниці. У творі Всеволода Нестайка" Тореадори з Васюківки" чітко розказується,як двоє найкращих друзів шукали таємниць,та розгадували їх. Саме тому,кожен може бути як вони,кожен може рити метро під свинарником, слідкувати за злодіями,ходити до підземелля,шукати динозавра в річці та інше.

Тому, я думаю що дитинство це найкраща пора,і саме тоді дитина розуміє,що таке пригоди,романтика та труднощі.

Пояснення:

4,5(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ