М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть, що засуджуе і що схвалює автор у творі "федько-халамадник

👇
Ответ:
Helpmeplease1114
Helpmeplease1114
11.07.2021

У творі " Федько-халамилник" автор засуджує такого персонажа як Толю та людей з схожими рисами характеру. Образ Толі показує нам панську дитину, яку оберігали від будь якого лиха та труднощів. Хоч це і був тендітний і на перший погляд гарний та милий хлопчик, насправді він був зарозумілим, брехливим, підступним, а також йому зовсім нема діла до проблем інших. А схвалює автор у творі поведінку Федька. Хоча спочатку Федько здається зовсім вже поганою людиною, треба лише дізнатись його ближче і все стане на свої місця. Напротязі твору Федтко показав себе як сильну, відкриту, вперту та правдолюбиву людину.

4,6(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
отличник738
отличник738
11.07.2021

Тарас Григорьевич Шевченко — художник, русскоязычный прозаик и великий поэт Украины, «основоположник современного украинского литературного языка».

В современной Украине Тараса Григорьевича превозносят как основоположника «украинского национального возрождения» и выдающегося борца против ига москалей. В СССР Шевченко считался великим «революционно-демократическим» поэтом, вероятно, в силу его запредельной ненависти к царям и конкретно к российскому самодержавию. Зато его друзей, людей более умеренных, образованных и со временем осознавших реальности, например, создателя украинской азбуки Пантелеймона Кулиша, советская пропаганда клеймила как «буржуазно-помещичьих украинских националистов».

Объяснение:

Надеюсь хоть чем то )

4,6(91 оценок)
Ответ:
slv13
slv13
11.07.2021
    Саме згуртовану боротьбу за добро,мир і спокій просторого народу можна гати в історичній повісті Івана Франка "Захар Беркут".Там розповідається про мешканців села Тухля,які згуртовано та відважно відбивали набіги монголо-татар,котрі нападали несподівано і жорстоко,руйнували помешкання,знущалися з людей,залишали після себе страшну розруху.Люди не могли протистояти цим набігам самостійно,тому вони об'єдналися.Порадившись оцінювали ситуацію,могли розрахувати свої сили таким чином,щоб дати відсіч нападникам.Тут ми бачимо як тухольці злаходженно виконують накази мудрих сільських старійшин.Також вартий уваги епізод,коли люди перегороджували річку,гуртом носили мул,гілля,валили дерева,працювали усі-від малого до старого.Цей твір Івана Франка має історичне підгрунтя.Автор доводить,що сила народу в його єдності.Недарма ж в нас говорять,що гуртом і батька легше бити. Навіть у найскрутніших ситуаціях,таких,які описані в творі "Захар Беркут",коли людям загрожує цілковита руйнація та навіть смерть,єдність людей може їх врятувати. 
4,5(68 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ