М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

НАДА Відтворіть хронологічну послідовність подій у повісті М. Гоголя « Тарас Бульба»

А) Зустріч Андрія з полячкою.

Б) Перебування в Запорізькій Січі.

В) Зустріч синів з батьком після навчання.

Г) Смерть Остапа.​

👇
Ответ:
daklochkov
daklochkov
23.02.2022

ответ:1-В 2-Б 3-А 4-Г

Объяснение:

4,7(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Overlight1337
Overlight1337
23.02.2022

ответ:Усі ми народилися на цьому білому світі, щоб чогось досягти у житті. У кожної людини своя мета, хтось хоче бути пожарном,поліцейським, але ми люди, створені щоб розбудував сучасний світ. Звичайно ми всі повинні бути людьми дбати про рідних, друзів та бути хоч трішки добрішими. Коли людина дбає про духовне, вона сама стає кращою. Духовний розвиток дає людині шанування родини, відданість у дружбі тощо. У сучасному житті людство жорстоке, ми не повинні відтворювати більше зла, ми повинні покращити світ. Моє бачення життя переважає різнокольоровими барвами інколи темні сторони, інколи світлі. Але всі ми розуміємо, що це життя не треба опускати руки в будь якій складній ситуації. Дуже часто я слухаю новини і чую коли люди створюють самовбивство, звичайно це не правильно ми повинні розмножуватися, а не вимирати. Ми не для цього народжувалися на світ. Я вважаю ми повинні уділяти більше часу для навчання ніж для шкоди свого здоров'я наркотиками, тютюнопалінням тощо. Щоб ми були розумні треба докласти до цього не мало зусиль. Треба ставитися до світу з позитивом та радістю. Тим краще ми будемо подавати приклад своїм дітям. Томущо діти-це копія батьків. Можемо зробити висновок, щоб зробити світ краще, почни з себе!

Объяснение:

4,7(67 оценок)
Ответ:
dedovu6
dedovu6
23.02.2022
4. Новели. 
Розширив імпресіоністичний стиль укр.літ,відноситься до ₴нової генерації письменників", почав творити модерну літетуру, якої не було раніше, з'єднував музику з літературою (як у творі інтермеццо), експерементував з поєднаннями цим самим створюючи нові вітки.
5. Він написав її з себе, описав відчуття, втому, яка накопичилася в нього на протязі життя у місті, передав красу того світу який він бачив навколо себе.
6. Інтермеццо - імпресіоністична новела. Має непередбачуваний та неочікуваний кінець(що є характерним для новели) Передає почуття, є дуже емоційною (треба прочитати текст та виписати найемоційніші моменти, я вже його перечитувати не буду=)).
7. Бо вона дуже емоційна, описує життя та кохання двох людей, має багато ₴пісенних моментів", коли Іван танцює з Чугайстирем, коли Марічка співає. Крім того новела легко читається, що теж несе в собі певну "музичність"
8. Бо вони також були дітьми двох ворогуючих сімей, закохалися один в одного ще в дитинстві, їхні стосунки розвивалися швидко, але були обірванні смертю Марічки, сумуючи за коханою Іван постійно шукав її, чув її голос і в результаті це привело його до гибелі. Знову ж одна любов принесла декілька смертей - аналогія з Ромео і Джульєтою. 
9. Неоромантизм - емоційні протиставлення героїв, ніжна й безпосередня у своїй природно-поетичній первозданності Марічка і приземлено-груба Палагна. Посилений імпресіонізм - під час похорону Івана гуцули влаштовують танок, стан Івана після того як дізнався про смерть коханої, на початку твору сварка та бійка між сім'ями, танець з Чугайстирем тільки б вберегти від смерті мавку.
10. В музиці інтермеццо - це невелика п'єса (підвид драматургії, розвивається з великою кількістю головних героїв).В новелі Коцюбинського також відображені герої, перечислені на початку твору так як у п'єсах (моя утома, вітер, рука города і тд). Його новела невелика за змістом, так як і п'єса. Поскільки в музиці інтермеццо вставляється у середину великого твору, то ще її можна назвати "паузою", і новела письменника - також пауза його городського життя. 
11. Це треба робити самостійно. Можу порекомендувати рядки з природою фарбувати зеленим або блакитним кольором - як символ духу, волі, здоров'я, свободи та відпочинку. Там де буде місто - можна взяти сірий, коричневий кольори - як символи тяжкості, заповненості, буденності та сірості. 
Де описуються емоції можна взяти жовтий або оранжевий - відображення почуттів та душі. 
12. Скрипку(альт, контрабас) (вона може передавати як розчуленість, спокій, так і сердиті та сильні тони), піаніно - моменти з природою, наповнені спокоєм, саксофон - також спокій. 
4,8(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ