Емма Андієвська "Казка про двох пальців"
Головнi героï – пальці, зокрема два найменших
Пальці ⇒ родина, діти у сім'ї; родина-нація
Уривок з твору:
"Сталося це тоді, коли ще рука мала сім пальців, на небі оберталося сім планет, а кожній людині дано було сім доль. Тоді й сама рука, чувши себе молодою і сильною, не надто багато часу присвячувала вихованню своїх дітей-пальців особливо двох найменших, гадаючи, мовляв, час їх сам навчить й уговтає, нехай собі ростуть на волі й без примусу, бо те, що має статись, однак станеться, і цієї миті не варто ні пришвидшувати, ні уповільнювати, усе підвладне порам року, і кожний носить в собі своє призначення".
Петро Сагайдачний – лише згадується; під його проводом починав Іван Сулима. Тарас Трясило – лише згадується; побратим Івана Сулими, який підняв повстання проти поляків.
Боплан – французький інженер, будував Кодацьку фортецю на замовлення польського гетьмана Конецпольського. Богдан Хмельницький – сотник реєстрового козацтва, мав сміливість посміятись з впевненості Конецпольського у непоборимрсті Кодацької фортеці: “На мою думку, все, що людина може збудувати, людина може й зруйнувати!”. Маріон – французький полковник жовнірів, що знаходились у Кодацькій фортеці під час нападу козаків; був страчений за наказом гетьмана Івана Сулими.
Кохання не дає нам чіткої впевненості у тому чи можна довіряти тому, хто поряд. Досить часто це почуття є просто ще однією складової писхологічних і не змінює ставлення людини до чиїхось секретів. Безумовно, ми розповідаємо своїй коханій або коханому більше ніж іншим, але чи можемо ми бути впевненими у тому наскільки довго і якісно вона буде це зберігати у своїй голові? Також завжди варто реально оцінювати можливість сварки або ж розлучення, що також ставить під сумнів конфіденційність. Тому перед тим як щось комусь відкривати, варто добре подумати про те, чи готові ми до несподіваних наслідків.
Объяснение: