М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

эссе 6 клаасс на тему почему так важно в начале время. преодолевать стереотипы и шаблоны мышления и поведения, сидящие в любом человеке​ (русская литература) очень

👇
Открыть все ответы
Ответ:
RumikoZun
RumikoZun
07.08.2020

ответ:

объяснение:

незалежно від національності та віросповідання людина обов'язково має прочитати текст священного письма по таким причинам:

1) інтелектуальній розвиток.

читаючи священне письмо людина розширює свій кругозір. вона почне орієнтуватися в подіях, пов'язаних з християнством (народження христа), та буде обізнана в іменах знаменитих людей того часу (апостол петро, пілат тощо). читання синодального перекладу розумітися на архаїзмах.

2) духовний розвиток.

в святому письмі можна знайти багато мотиваційних речень ( "не бійся, я тобі" ісая 41: 10), мудрих висловів («хто з мудрими ходить, той мудрим стає, а хто товаришує з безумним, той лиха набуде» (пр. 13: 20)) що сприяють духовному розвитку, зміцнюють особистість та набратися розуму.

3) треба буди охочим до знань.

тексти святого письма потрібно прочитати хоч тому, що це одна з найпопулярніших книг світу, і входить до списку "musthave" до прочитання за версією "newsweek".

4,6(24 оценок)
Ответ:
AngelIv
AngelIv
07.08.2020

Відповідь:

 Автор у поезії передає протилежні відчуття й емоції, а відповідно до символістського світосприйняття, єдність і боротьба цих протилежностей і є сутністю людського буття у контрастному світі. Ліричний герой перебуває в пошуках особистого щастя, він охоплений сум'яттям через внутрішню боротьбу його почуттів.

 Як бачимо з вірша, журба і радість, щастя і мука, смерть і воскресіння, світло і темрява — ці антитези завжди переплітаються у світовідчутті та творчості митця, власне, як і в реальному житті, що зіткане з химерних суперечностей. Життєві негаразди часто породжують зневіру й самотність. Між цими відчуттями точиться вічна боротьба. Цю закономірність майстерно втілюють визначальні художні засоби вірша — антитеза й оксиморон. Журба і радість уособлюються, поміж них з’являється ліричне «я». Реальне переплітається з містичним, витворюючи багатозначний образ художнього світу.

4,8(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ