М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Кому належить фраза: «Коцюбинський розширив обрій української повісті»?

👇
Ответ:
cuper200017
cuper200017
23.03.2020

Іван Франко

Объяснение:

"Коцюбинський «розширив обрій української повісті», «дав нам прегарні малюнки з життя наших південних сусідів, румунів і татар, доторкнув життя наших гуцулів, що здавна ходять на заробітки до Бессарабії» – писав І. Франко".

4,6(81 оценок)
Ответ:
Yulia221
Yulia221
23.03.2020

Відповідь:

Ця фраза належить Іванові Франку

Пояснення:

4,7(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MrsKamYl
MrsKamYl
23.03.2020
Гумореска - це невеличкий твір з комічним сюжетом - віршований або в прозі. Оскільки копіювати контент тут не можна, напевно, треба вигадати свою. Ось:
-
Ну, я пішов на батьківські збори, - сказав тато мамі і вийшов з дому. П'ятикласник Василько трохи зблід. Такої халепи він не очікував. Адже на збори завжди ходила мати, і потім його не лаяла. Ну, майже... А що зробить тато, коли повернеться зі зборів? Ох, лишенько! Що ж робити?

"Може, мені захворіти?" - гадає Василь. "Хворого не каратимуть. Тільки вигадати щось таке, щоб повірили... Ідея! Намалюю-но я собі плями на шкірі, щоб були як висип і скажу, що в мене кір".

Взяв Василько червону гуаш, намалював собі рясно-рясно на обличчі висип. Ось і двері хлопнули - батько повернувся. Заходить похмурий тато до кімнати, а там лежить Василь на ліжку, стогне. "Ой, погано мені! Тату, я, мабуть, на кір хворий..." 

"Хворий на запалення хитрощів", - засміявся тато. "Ти хворів на кір минулого року, ледарю. Швидко вмиватися і за уроки!"
4,6(63 оценок)
Ответ:
Matvey0061
Matvey0061
23.03.2020

Яскравими представниками жанру гуморески є Степан Олійник і Павло Глазовий.

Твори цих письменників навчають нас  уважніше придивлятися до навколишньої дійсності, аналізувати її. Наприклад, в деяких гуморесках вони описують звичайні людські вади, і тоді ми розуміємо, що аби щось отримати, необхідно працювати.

         Ми знаємо, що у нашому житті велику роль відіграє гумор, адже саме вміння подивитися на речі з усмішкою допомагає людині не втрачати силу духу в складних ситуаціях, переживати нелегкі моменти. Тож одне зі своїх найголовніших завдань — перетворювати негатив на позитив — сміх, який викликають гуморески цих авторів,  із успіхом виконує.

4,8(45 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ