Чим відрізняється від однолітків Тарас („В бур’янах” С.Васильченка)? Якщо ви вирішили написать опис хлопця то не пишіть. Ця відповідь неправильна. ( За дурну відповідь вас заблокає сайт )
Характеристика образу Митька і Сергія. Повість Я. Стельмаха «Химера лісового озера або Митькозавр з Юрківки» розкриває неймовірну здатність маленьких головних героїв до навчання завдяки своєї цікавості. Хлопці навіть не підозрюють, що таємниці, яку вони намагаються розгадати, не існує і вони придумали її собі самі. Головні герої повісті Митько та Сергій школярі, що навчаються в шостому класі. Вони кращі друзі та дуже розуміють один одного. Їх об’єднують спільні інтереси та схожі риси характеру. Хлопцям подобається природа, вони кмітливі та зацікавлені і готові до пригод. Всі події сталися, коли друзі відправилися літом до бабусі. Біля озера в лісі вони винайшли похилий курінь. Хлопці відремонтували його, та почали весь час проводити в цьому місці. До них на велосипеді приїжджав Васько. Цей хлопець був старший за них, йому вже виповнилося чотирнадцять років. Саме Васько розповів нашим героям про чудовисько, що мешкає в цих краях. Ця розповідь так вразила Митька та Сергія, що вони незважаючи ні на що вирішили піймати загадкову сутність. Саме тут широко розкриваються характери героїв. Шестикласники почали полювати на вигаданий персонаж. Хлопці багато перечитали наукових видань, вивчали книжки з біології. Митько та Сергій проявляли свою кмітливість, розставляючи хитрі пастки. Фантазія головних героїв так розігралася, що вони почали знаходити, як їм здавалося, сліди на піску та, навіть, чути рев і булькотіння води. Вони по черзі пильнували в курені вночі. Автор показує неймовірну сміливість маленьких хлопців. Вони проявили прагнення до знань, будували складні логічні комбінації, щоб добитися своєї мети. Бажання спіймати чудовисько та отримати таку бажану славу рухало хлопцями всі літні канікули. Незважаючи на невдачу в охоті за таємним звіром, хлопці демонстрували такі риси характеру як наполегливість, доброта, мужність та винахідливість. В вирі цих подій Митько та Сергій не втратили повагу до батьків та довіру один одному. Літні канікули вплинули на інтелектуальні здатності хлопців. Вони навіть розмовляти стали інакше. Самоосвіта дозволила розвинути їх кругозір і подивитися на життя іншими очима. Головні герої повісті показують нам, що навчання може приносити задоволення і бути неймовірно цікавим.
Сердечно-сосудистая система (сокращенно — ССС) — система органов, которая обеспечивает циркуляцию крови и лимфы по организму человека и животных.
В состав сердечно-сосудистой системы входят кровеносные сосуды, лимфатические сосуды и главный орган кровообращения — сердце. Кровеносные сосуды делятся на: Артерии, артериолы, капилляры, венулы, вены. Артерии — это цилиндрические трубки, по которым кровь течёт от сердца. Стенка артерий имеет три слоя : Наружная оболочка — соединительно-тканная, Средняя — гладкомышечная, Внутренняя — эндотелиальная (имеет эластическую мембрану, которая придаёт стенкам прочность и упругость) . Просвет артерии меняется в результате сокращения или расслабления мышечной оболочки. Вены несут кровь к сердцу. Стенки тоньше и слабее артериальных, оболочки те же. Стенки могут спадаться, мелкие вены имеют клапаны — препятствующие обратному току крови в тех местах, где кровь течет вверх по организму. Капилляры — микроскопические сосуды, соединяющие артериолы с венулами. Общая длина всех капилляров — 100 тысяч км в одном человеке. Стенка образована тонкой соединительно-тканной базальной
Тим що Тарас був зацікавленний малюванням
Объяснение: