1. А)
2. А)
3. Б)
4. В)
5. Б)
6. В)
7. Г)
8. В)
9. Г)
10. В)
11. А)
12. А)
13. 1.-Г); 2.-В); 3.-Б); 4.-А).
14. 1.-В); 2.-А); 3.- Ґ); 4.-Це князь, але такого варіанту немає, не знаю.
15. 1.-В); 2.-А); 3.-Б); 4.-Ґ).
16. Трагікомедія.
17. Повість.
18. Тому що його любив Стапан і не давав важку роботу. А також, тому що він здавався незвичайним і мудрим.
19. Він зрозумів по його погляду, що це незвичаний дракон, який не хоче вмирати.
20. Пустельник - мудра людина, вчитель.
21. Через любов до Галі Козачок.
22. Першого кохання, дружби, моральних цінностей, життя в селі.
23. Що люди здеруть з нього шкуру і поховають у лісі.
Наче так. Успіхів!
Відповідь:
“Тореадори з Васюківки” образ Яви
Звідки таке незвичне ім’я – Ява? То він сам себе так назвав, коли йому було лише півтора роки. Чи то воно, пискля мале, хотіло сказати: “Я – Ваня”, а вийшло “Ява”…, але причепилося оте “Ява” до нього, як реп’ях до собачого хвоста. У Івана руде скуйовджене волосся, а обличчя хлопця рясно вкрите веснянками. Ява Рень – енергійний і відчайдушний хлопець. Зазвичай саме він є ініціатором різноманітних вигадок: то метро під Васюківкою прокласти, то влаштувати бій биків, то організувати шкільний театр. Але хлопець здатний не тільки на бешкет: коли сталася прикра подія з переекзаменовкою, то він влітку сумлінно готувався до перескладання екзамену з української мови на “безлюдному” острові, дібравши собі ім’я “Робінзон Кукурузо”.
“Тореадори з Васюківки” образ Павлуші
Павлуша Завгородній – кращий друг Яви. Це більш врівноважений і спокійний хлопець. Він захоплюється малюванням і мріє стати льотчиком, але не менше за Яву полюбляє різноманітні пригоди й таємниці.
Васюківські “тореадори” завжди мають благородні наміри, але через брак досвіду і знань, на жаль, іноді потрапляють у прикрі ситуації. Нерозлучні друзі, обмірковуючи вчинки, вміють усвідомити помилки й намагаються їх не повторювати, хоча відразу ж вигадують і здійснюють нову “авантюру”. Тому читачі з цікавістю довідуються про пошуки незнайомця з тринадцятої квартири, зйомки в кіно, про до хлопців під час рятування рідного села від стихійного лиха, про викриття двох місцевих “шпигунів”.
Мені зрозумілі бажання і наміри Яви і Павлуші, адже вони мої ровесники. Думаю, головне, про що хоче сказати нам автор: дружба – велика сила; важливо мати поруч вірного і відданого товариша, який піде за тобою в огонь і у воду, не зрадить, завжди до в скрутній ситуації.
(P.S. прикро,що ти не читав(ла),надзвичайно цікавий твір!
В) місяць
Объяснение: