М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Доведіть, що люди, які були поряд з Іваном Силою, ставали кращими, і поясніть чому
ів!

👇
Ответ:
luizaorlova99
luizaorlova99
09.07.2020

Объяснение:

Тому що з Івана Сили брали приклад і наслідували його гарні риси характеру,бо Іван Сила не тільки сильний духом а й морально. Він уособлення всього кращого на цьому світі

4,7(80 оценок)
Ответ:
Саляриум
Саляриум
09.07.2020

ответ: Люди, які були поряд з Іваном Силою ставали кращими.

Объяснение:Іван був дуже веселим парубком. Люди, які оточували його, цікавились хлопцем. Можливо, через його велику силу, або гумор чи просто хотіли взаємодо Але вони поступово прив'язувлись до Івана, ставали його друзями. Тауож допомагали хлопцеві освоїтися у великому місті. І справді, Іван--дуже цікавий персонаж. Мати такого друга-чудово!

4,6(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vkd006
vkd006
09.07.2020

На мою думку, драматичний твір нової української літератури Івана Котляревсьокого «Наталка Полтавка» прекрасно зображує життя і побут селян позаминулого століття. У цій соціально-побутовій драмі за до характерів героїв та їхньої мови показано атмосферу та проблеми сільського життя.

В творі ,,Наталка Полтавка,, Петро - це ідеальний образ бідняка, він представник трудового народу. Петро працьовитий, сердечний, щирий, безкорисливий, має почуття власної гідності. Крім того, він навіть здатний, як і Наталка, на самопожертву, тому й хоче відмовитися від коханої дівчини, щоб вона жила забезпечено й не йшла проти волі матері, ще й віддає їй зароблені гроші, щоб возний не докоряв Наталці її бідністю. Петро кохає Наталку «більше всього на світі», «більше як самого себе».

Петро зображений у творі як сирота-бурлака, «без роду, без племені, без талану і без приюту», у нього «ні кола, ні двора», отже, ніякого багатства й статків.  Через бідність Петрові доводиться постійно мандрувати. У пошуках роботи Петро був «і у моря, був і на Дону, заходив і в Харків…». Але Петро перебуваючи в Харкові, хоча і беріг кожну копійку, але відвідував театр, давав правильну оцінку театральним виставам, що свідчть про його освіченість.

Для нього театр — «таке диво — як побачиш раз, то і вдруге схочеться»

4,4(15 оценок)
Ответ:
alina090920031
alina090920031
09.07.2020

Швайко, ти - мй улюблений герой з твору "Джури козака Швайки". Для тебя письменник описав дуже влучно. Тво прзвисько Швайка, але тво справжн м'я Пилип. У твор ти описаний, як сильний, мужнй розумний козак.

Тво джури Санько Грицько - майже однолтки. Вони для тебя завжди слухаються, виконують тво накази.

Я хотла б подякувати письменнику за те, що вн тебе так прекрасно зобразив описав. Звсно, ти ж не головний герой, але якщо хтось чита не дуже вдумливо, то може подумати, що головний герой - це саме ти. Коли я читала твр, мене дуже вразили тво пригоди. Було дуже цкаво прочитати про для тебя цей твр. На жалко, ти уявний, але я упевнена, що, якщо ти був би живий, ми б з тобою подружилися. Я сподваюся, що про для тебя ще щось напишуть.

4,7(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ