Перше кохання неможливо забути ні в двадцять, ні в п'ятдесят років. У першого кохання є "якийсь гачок", який чіпляє людину, змушує її ідеалізувати це почуття і переносити в наше життя. До того ж від цього не застрахований ніхто з нас. Кажуть, що одна з найвідоміших соціальних мереж виникла тільки тому, що її засновник мріяв зустріти своє перше кохання. Але за іронією долі, на відміну від багатьох із тих, хто зараз цією мережею користується (а таких – сорок мільйонів), не зустрів.
Відповідь:
Якщо мова про Судаків як про рід, а не тільки сім"ю Павлуся, то рід Судаків був славний козацький. цитата "Вони славились тим, що не було між ними одного, який не бував би на Січі між низовим товариством. Із цього виходило, що було їх мало. Багато з них полягло в боях, багато пішло в неволю, а жіноцтво переходило до інших родів. Тому то ці Судаки, що остались живими, багатіли на ціле село і з того були в усіх у великій пошані ". Якщо мова йде про родину Судаків як сім"ю Павлуся, то: цитата "завелась між дітьми така любов, що одне без одного жити не могло і, здасться, не було нічого такого, чого б не зробив Павлусь для Ганнусі". Тобто, сім"я Павлуся була дуже дружна, працьовита і з справжнім козацьким характером (як у чоловіків, так і у жінок).
Пояснення:
Розробки уроків
Підручники
Відео
Атласи
Реферати
Книги
Історія української культури. Навчальний посібник
5.6. Становлення культури Слобожанщини у XVII-XIX ст.
Слобожанщина - це край з неповторним геополітичним положенням на перехресті Сходу і Заходу, Півдня і Півночі. Політичні, економічні, культурні течії як з західних, так і з східних обріїв впливали на розвиток культури краю. Розкопки археологів свідчать, що на території Слобожанщини віддавна мешкали різні народи: східно-сарматські, черняхівські племена, половці та ін.
Крим цих племен, які займалися тваринництвом, землеробством і ремеслом, жили також племена унікальної салтівської культури, стародавні сліди якої були знайдені в селі Верхній Салтів (Вовчанський район Харківського регіону) [1, с. 171].
На початку 1 тисячоліття н. е. територія нинішньої Слобожанщини складала південно-східну окраїну придніпровського масиву слов’янських хліборобських племен роменської культури.
Відповідь:
Це те ,яке ніколи в житті не забувається,та людина ,яку ми покохаємо пізніше буде по "прикладу" першого кохання
Пояснення: