Хлопчика в зоопарку здивувало те, що (за твором П.Глазового «Еволюція») А) люди еволюціонували від мавп Б) мавпи далі не еволюціонують В) людина не еволюціонує назад в мавпу Г) мавпа не розуміє людину Д( людина не розуміє мавпу
Яка головонька,така й розмовонька. Розумного пошли — одне слово скажи, дурня пошли — три скажи та й сам за ним піди. Розум за гроші не купиш. Золото без розуму — болото. Два хитрих мудрого не переважать. Хто знання має, той мур зламає. Хто вчиться змолоду, не зазнає на старість голоду. Розумний учить, дурень повчає. Сила без голови шаліє, а розум без сили мліє. Розумний розсудить, а дурень осудить. Пташка красна своїм пір'ям, а людина — своїм знанням. Мудрий не все каже, що знає, а дурень не все знає, що каже. Око бачить далеко, а розум ще дальше. Перемагай труднощі розумом, а небезпеку — досвідом! Не бажай синові багатства, а бажай розуму! Не краса красить, а розум. Не на користь книжку читать, коли вершки лише хапать. Наука не пиво: в рот не віллєш! Науки ні вода не затопить, ні огонь не спалить. Що написане пером, не вивезеш і волом. По одежі стрічають, по уму проводжають. Перед розумом, і сила поступається. Навчай інших — і сам навчишся. Наука в ліс не веде, а з лісу виводить. Людей питай, а свій розум май! За одного грамотного сім неграмотних дають. Голова без розуму, як ліхтарня без свічки.
З кожним днем теплішає. От уже і сніг розтанув, і земля вкрилася свіжою зеленою травою. Постійно дме вітер, але він уже м’який, теплий, наповнений ароматом перших квітів. Пригріває сонечко, а у вітах дерев співають птахи, що повернулися з теплих країв. Бруньки набухли та от-от перетворяться на молоде листя. Заквітають вишні та абрикоси, розповсюджуючи навколо себе солодкий аромат. Скоро сади стоятимуть наче в білому тумані. Усе довший день, все приємніша погода. Травень принесе першу весняну грозу та зливу, що напоїть землю живильною вологою. Весна – то час пробудження та оновлення природи, сповнене краси та радості.
А люди еволюціонували від мавп
Объяснение: