М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Які існують художні образи в українській літературі
наприклад: трагічні та комічні, символічні та алегорічні

👇
Ответ:
ZnatokisRussia
ZnatokisRussia
01.06.2023

символічні алегоричні трагічні комічні позитивними негативними

4,7(4 оценок)
Ответ:
Лерой04
Лерой04
01.06.2023

головні, другорядні, епізодичні, позитивні, негативні,образи-персонажі,образи-пейзажі; образи-речі ,образи-емоції,образи-поняття,автологічні і металогічні,зорові,дотикові,смакові, запахові

Объяснение:

4,4(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
avisotska
avisotska
01.06.2023

Колючка триголкова (Casterosteus aculeatus aculeatus L.). Заходить у води верхнього Дністра із Чорного моря. Колючка — морська риба, але на нерест іде в річки, прісні озера, лимани. Легко відрізняється наявністю над спинним плавцем трьох, рідко чотирьох колючок. Черевні плавці мають вигляд колючок. Хвостовий стрижень тонкий і має кіль. Зимою забарвлення сріблясто-біле, верхня частина голови й спина сині, літом чорнувато-сірі. Під час нересту очі самців стають яскраво-синіми, нижня частина голови і черево червоними. У самок на спині з’являються поперечно-ромбічні плями, боки набувають мідно-жовтого забарвлення. Максимальна довжина — 11—12 см, у водоймах Карпат трапляються особини завдовжки 4—6 см. Живе 4—5 років.

Нереститься від весни до середини літа. Статевозрілою стає на другому році життя. Самка відкладає від 60 до 400 ікринок у гніздо, збудоване самцем. Самець охороняє гніздо до повного розвитку ікри.

Живиться колючка личинками комах, черв’яками, ракоподібними, ікрою, молоддю риб.

4,5(3 оценок)
Ответ:
Котик2525
Котик2525
01.06.2023
Долі Олени Теліги і Олега Ольжича багато у чому схожі. Обоє народилися в один і той самий день, 21 липня, але з різницею в один рік: вона – у 1906-му, він – у 1907-му. Обом довелося переважну частину дорослого життя мешкати на чужині. Обоє стали видатними поетами – хоча то була лише одна з іпостасей їхніх багатогранних особистостей. Обоє належали до ОУН, боролися за незалежну Україну і загинули від рук нацистів у розпал Другої світової війни.

Познайомилися Олена Теліга і Олег Ольжич у Празі, ще в студентські роки. Пізніше стежили за поетичною творчістю одне одного, навіть публікувалися в одних і тих самих виданнях. Теліга називала Ольжича “найбільш яскравим представником сучасної молодої поезії”. Та в житті вони практично не спілкувалися.
4,4(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ