М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласты 24 теста за твором Олега Ольжича й Олени Теліги
очень

👇
Ответ:
kuzmichevaliza
kuzmichevaliza
22.04.2020

Друга половина XIX ст. В населений пункт під назвою Дяліж (з тексту неясно, що це - село, село чи містечко) приїжджає молодий лікар - Дмитро Іонович Старцев. Поблизу розташовується губернський, тобто знаходиться в якійсь губернії, іншими словами - віддалений від столиці, місто С .; люди, яким довелося туди ненадовго приїхати, скаржаться «на нудьгу і одноманітність життя». Однак місцеві жителі так не вважають, адже в місті «є бібліотека, театр, клуб, бувають бали». Але якщо немає бажання дивитися спектаклі або танцювати, можна, наприклад, відвідати сім'ю Туркіна, що складається з батька сімейства - веселуна Івана Петровича, люблячого розігрувати кумедні сценки, його дружини-письменниці Віри Йосипівни та їх дочки Катерини, тішить слух гостей грою на роялі.

4,4(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vershinindaniil1
vershinindaniil1
22.04.2020

Ма́ліш Петро́ Іва́нович народився 27 січня 1953 р. у с. Меде́ничі Дрогобицького району Львівської області. Прозаїк, публіцист. Член Національної спілки письменників України з 2014 року. Лауреат премій: «За подвижництво у державотворенні» ім. Якова Гальчевського (2004), міської літературної ім. Богдана Хмельницького (2007), регіональної «Скарби землі Болохівської» (2010), Хмельницької міської премії ім. Миколи Орловського (2011), обласної премії ім. Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики (2015). Нагороджений медаллю «Будівничий України» (2001) Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, Золотою медаллю української журналістики (2014). Освіта – вища. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, факультет журналістики (1979). Творчий шлях розпочав у хмельницькій обласній молодіжній газеті «Корчагінець», працюючи кореспондентом, завідувачем відділу, відповідальним секретарем. Із 1983 до 1990 рр. – редактор часопису. В наступні два роки – заступник редактора новоствореної міської газети «Вільне слово», впродовж 1993-1998 рр. – редактор обласних педагогічних видань: газети «Майбуття» та журналу «Педагогічний вісник». Опісля – власкор всеукраїнського видання «Високий Замок» у Хмельницькій області, заступник редактора обласної газети «Подільський кур’єр», завідувач відділу моралі та права у часописі «Подільські вісті». Першу новелу опубліковано у газеті «Корчагінець», № 34, 1980 року.

       Творчий доробок умовно можна поділити на три блоки.

        Перший – казки та оповідання для дітей:

«Сиділа високо крикуха». – Хмельницький: Поділля, 1995. – 16 с.

«Зерно для хом’ячків». – Хмельницький: Вид. Цюпак, 2008. – 12 с.

«Чому вовк без сорочки». – Городок: Бедрихів край, 2008. – 72с.

«Як комар збирав нектар». – Хмельницький: Вид. Цюпак, 2010. – 12 с.

          Блок другий – проза:

«Печаль месника: історична повість у новелах-легендах». – Хмельницька міська друкарня, 1996. – 148 с.

«Осічка». – Хмельницький: Вид. Цюпак, 2006. – 76 с.

Третій блок – документально-публіцистичні твори:

«На зламі». – Львівська обласна книжкова друкарня, 2006. – 280 с.

«Розгул червоного диявола». – Хмельницький: Інтрада, 2008. – 422 с.

«Розгул диявола триває». – Хмельницький: Інтрада, 2011. – 336 с.

«СТАЛІНо́їди». – Хмельницький: Інтрада, 2013. – 400 с.

    У трьох історико-публіцистичних книгах розкрито Великий терор на Хмельниччині, людиноненависницьку суть сталінізму та комуністичної системи. Видання отримали схвальні відгуки у місцевій та всеукраїнській пресі, замовлялися українцями з Прибалтики, Росії, Білорусі.

Объяснение:

Подходит?✌

4,4(72 оценок)
Ответ:
lisofoxi
lisofoxi
22.04.2020

Твір про запоріжську січ

Объяснение:

Це було майже як медаль, а може, навіть краще.

Епілог

Музика лилася, мов кришталева ріка.

У київській опері відкривався сезон – виставою "Запорожець за Дунаєм". Наталочка сиділа в оббитому оксамитом кріслі, поряд були мама, тато й дядько Богдан, а весь ряд справа займали львівські пластуни. З директорської ложі часом визирало щось білувате: то був знайомий привид. Щоб не привертати уваги глядачів, він чемно ховався за шторкою. Тільки Машки бракувало для повної компанії, але й вона дістала винагороду: її заново пофарбували, звичайно ж, у червоний колір "корида", бо він гарний, життєрадісний і добре помітний на вербах.

На сцені стояли блакитні сутінки; декорації зображали хатину над річковою широчінню. "Схоже на Хотин, – подумала Наталочка. – На той вечір над Дністром." Навіть місяць-молодик прозирав з намальованого неба.

3 хати вийшла дівчина Оксана й заспівала про те, як вона чекає коханого козака Андрія. Наталочка чекала його не менше, адже в нього, в його руці... Але поки-що то секрет. Аж ось і він вилетів з-за куліс, чорновусий, чорнобривий і палкий, мов іскра. Він заспівав, заквапив Оксану вертатися з Туреччини за Дунай, додому. Раптом на сцену вискочили турки, що шукали козака-перебіжчика з України. Андрій вихопив шаблю – вона сяйнула, мов вогонь! Справжня козацька шабля!

Артистам, що грали турків, цим разом повелося нелегко. Андрій був як вихор; він відбивався на всі боки; козацька шабля спадала на них, наче блискавка, наче кара, наче гнів самого Всевишнього. І хоч за дією турки мусили схопити героя, він був непереможний, нездоланний!

Глядачі гаряче аплодували. Вистава йшла прекрасно! Чудово співали солісти, могутньо звучав хор, артисти балету мов на крилах літали в танці, а проте було ще щось – поривне, проймаюче. Те, що сильніше за смерть... Чи то шабля вогнистим зблиском запалювала дух лицарства? Наталочці здавалося, що справа таки в шаблі. Вона щосили плескала в долоні, навколо вигукували: "Браво! Бравісимо!" Співак вийшов на поклін на авансцену, і шабля в його правиці сяла, як сонце.

4,6(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ