Юра: Слухай Сашко я не розумію навіщо читати ці книги. Краще ж подивитися фільм блокбастер. І герої справжні не треба їхній портрет фантазувати з опису який написано в книзі. Саша; Юро, а як ти гадаєш що першим з"явилося книга чи кіно? Напевно ж книга. І тому всі фільми основані саме на книзі. Юра: Невже люди, які працюють у кіно не можуть самі написати сценарій. Чому обов"язково потрібна книга? саша: Але сваме книга розвиває фантазію. До того ж в книзі ти знаєш які думки і емоції випробовує головний герой. Як він ставиться до інщих. А ось у фільмі ти зможеш лише догадатися. Юра: навіщо мені фантазія? Я й без книг чудово фантазую. Саша: Але саме книга тобі може до в цьому. Спробуй почитати хоч одну. Можливо тобі сподобається! Юра: Гаразд я спробую почитати, але необіцяю що мені сподобається.
Диктант — від латинського слова «дікту» — диктувати. А ще «діктаре», що означає «розпоряджатися, наказувати»..Азбука — раніше алфавіт звучав так: аз, букі, веді, глаголь, добро, ... З назв перших двох букв і з’явилося слово азбука. Олівець — Писати — щодо писання, то давній корінь цього слова українська, можливо, успадкувала з індоєвропейських часів. Проте з іншим значенням — пістрявий, пестрий «строкатий» (корінь pьs-). Значення «писати, малювати» зафіксовано лише у слов’янських, балтійських мовах (лит. piẽšti «малювати», прус. peisāi«пишуть»), а також у деяких індоіранських. У слов’ян і балтів це значення (корінь pis-) могло розвинутися під впливом усе тих самих давніх арійських мов, що панували в першому тисячолітті до нової ери в Наддніпрянщині. Принаймні серед їхніх носіїв було чимало письменних людей, без яких не могли обійтися торгівля та дипломатичні відносини. Корінь piś- у індоіранців позначав процес різьблення, карбування, висікання, вирізання (а ще — нарізання м’яса). Семантичний зв’язок із писанням простежується чітко. Pеśa від того ж кореня означало «орнамент, візерунок», pēśalá — «прикрашений, приємний, красивий», pēśakāra —«вишивальниця», дослівно «та, що робить візерунки». Як бачимо, з цим коренем пов’язані українські слова писанка, писанкарство, розписувати, розписний, вислів «неписана краса»
Саша; Юро, а як ти гадаєш що першим з"явилося книга чи кіно? Напевно ж книга. І тому всі фільми основані саме на книзі.
Юра: Невже люди, які працюють у кіно не можуть самі написати сценарій. Чому обов"язково потрібна книга?
саша: Але сваме книга розвиває фантазію. До того ж в книзі ти знаєш які думки і емоції випробовує головний герой. Як він ставиться до інщих. А ось у фільмі ти зможеш лише догадатися.
Юра: навіщо мені фантазія? Я й без книг чудово фантазую.
Саша: Але саме книга тобі може до в цьому. Спробуй почитати хоч одну. Можливо тобі сподобається!
Юра: Гаразд я спробую почитати, але необіцяю що мені сподобається.