М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мені треба твір - переказ оповідання " іван сила "

👇
Ответ:
kate832
kate832
20.09.2020

План

1. Верховинський хлопець

2. Порятунок

3.Винагорода

4.Поєдинок з Велетом

5. Перемога Івана

6. Міха Голий та Іван Сила у гостях

7. Хоббі доктора Брякуса

8.Агент Фікса

9.Вокзальні справи Миколайчика

10.Розвідка про доктора Брякуса

11. Новий рекорд Республіки

12. Затримання Фіксою Міху Голого

13 Схованка чоловіків

14 Поліцейське посвідчення

15. Змагання

16. Республіканський рекорд 

17 Схлипування і сльози Міхи.

Тези1.Фікса ввірвався до кабінету капітана Миколайчика,який підрівнював пилочкою нігті2. Агент розповідає,що його хотіли вбити двоє людей,одним із яких і виявився Іван Сила3.Навчальний центр штурмовиків знаходиться у будинку доктора Брякуса4. Під час поїздки у ресторан,машина доктора Брякуса не справилася з керуванням і влетіла у скелю5. Доктор Брякус помер на місці,а Іван сила потрапив до лікарні6. Після цього його було доправлено до в‘язниці.7. За звільнення Івана Сили поліція просить 50 тисяч застави8.Мадам Аделія Бухенбах чекала у кімнаті відвідування Івана Силу9.Вона викупила Силу і взяла його попід руки ,повівши кудись.10. Вони прибули до її квартири в центрі міста11. Контракт Аделії :"Ви працюєте в мене рік і повертаєте мені 50 тисяч"12. Сила познайомився з колективом цирку13. Фікса теж прийшов на цирк і вирішив познайомитися з карликом,на плечіц у якого,сиділа мавпочка4. Піня погодився випити з ним пива.15.Піня повинен слідкувати за Іваном і йому за це буде сплачувати Фікса.6. Уночі викрали найкращого коня,але Міха Голий дізнався,що коня викрав циган Монці і коня повернули у цирк17. Мадам Бухенбах взяла на вакантне місце сторожа Міху Голого18. До Івана Сили приїхав з села вуйко Микульця19. Від переказів Микульця, Іван Сила дізнався,що його кохана дівчина вийшла заміж за Михайла Підлісного20. Іван попросив передати дівчині срібного перстня,який він купив одразу після перемоги на чемпіонаті21. Іван закохується у циркачку Мілку22. Якось до цирку навідався Президент Республіки, який через тиждень прислав Іванові листа з подякоюЗапитання1. Кого бив Піня?2. Чи збрехав горбань мадам Бухенбах?3. Куди зібрався цирк на гастролі?4. Де жила мавпочка Беня?45. Чи злився на Івана Піня?6. Чи було знято наказання з Сили?7.Яке нещастя Мілки,збентежило Івана?8.Хто битиметься з Іваном Силою?9.Хто найбільше хвилювався за хлопця,коли він бився з Бієр- Мієром?10.Що вирішили зробити Піня і Фікса вночі з вагончиком Івана?11. Що в Іспанії нагадувало бійцеві рідни край?12. Хто був на виставі у Лондоні?13. Що попросила королева силача?14. З ким буде битися Сила?15. Хто відлетів на кілька метрів,коли Іван розізлився?16. Чому королева розчарувалася?17. Хто побив Івана Силу?18. Чому силачеві поставили металеву пластинку замість половини черепа?19. Чи освідчився Іван Мілці?20. У Америці він переміг?21. Чому карлик Піня залишився у Америці?22. Чому цирк Бухенбах розпадається?23. Чи щасливий кінець повісті?Кінець)

Спробуй написати по плану)

Вдачі!

4,5(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Oven463
Oven463
20.09.2020

Київ... Русь... Україна... Ці слова з глибокою шанобою і гордістю промовляє кожний свідомий українець, бо виражають вони духовну близкість до землі своїх батьків, родоводу українського, його славної і водночас трагічної історії. Ось уже понад XV століть височіє на дні­провських схилах золотоверхий Київ, якому випала історична місія ста­ти «матір’ю міст руських», «відіграти важливу роль у формуванні однієї з найбільших держав середньовічної Європи — Київської Русі.

Софія Київська і Золоті ворота княжого міста, Видубецький монас­тир і Києво-Печерська лавра із залишками Успенського собору, старо­винний Поділ і сивочолий Дніпро — все це духовні символи національ­ної історії та культури, без яких не мислиться українська земля і шлях її народу в майбутнє.

Оглядаючи з висот київських пагорбів далекі простори поза Дніпром, дослуховуючись голосу віків, мимоволі замислюєшся: звідки ми пішли і чиї ми діти? Хто жив на наших землях кілька тисячоліть тому, і якою мовою спілкувалися наші предки? Хто були оті будівничі міст, храмів,


Пам’яток зодчества, що впродовж багатьох століть чарують нащадків своєю довершеністю й красою?.. Таких ще вповні не з’ясованих питань постає чимало, та відповідь на окремі з них ми можемо дати, адже нещо­давно ознайомилися з творами, автори яких намагалися збагнути долю нашого багатостраждального народу, зриміше і відчутніше уявити кар­тини минувщини. Зі сторінок оповідань і віршів дихає старовина, по­стає життя наших предків, миготять у стрімкому бігу коні, схрещуються списи, дзвенять шаблі... Без минулого немає майбутнього. У захоплю­ючу мандрівку по шляхах історії вирушимо ми на сьогоднішньому уроці, спробуємо перевірити ваше розуміння прочитаних творів усної народної творчості, історичної поеми О. Олеся.

4,7(6 оценок)
Ответ:
0894f
0894f
20.09.2020

ответ:Протягом багатьох віків поети та письменники уславлювали у своїх творах образ української жінки та дівчини. Не обминув його і відомий український митець І. Котляревський. Справжньою перлиною літератури стала його  п`єса «Наталка Полтавка».

Головна героїня п`єси, Наталка, ніби  узагальнила у собі всі найкращі риси жінки, стала ідеалом національного характеру, гармонійно поєднала у собі зовнішню красу і багатий духовний світ.

Наталку показано як добру, ввічливу та чесну дівчину. Недарма про неї по селу кажуть: «Золото – не дівчина!».  Вона погоджується на шлюб з нелюбом лише тому, що не хоче завдавати прикрощів матері. Та кохання своє дівчина забути не може, хоча мати й каже, що Петро не повернеться. Адже Наталка вірить, що хлопець таки прийде, заробивши грошей на весілля. І лише те, що пройшло вже чотири роки та ще постійні нарікання матері змушують дівчину погодитися на нерівний шлюб. Але як тільки коханий повертається, Наталка розриває заручини з нелюбом. Делікатно, але наодріз проста бідна селянка відмовляє пану возному, пояснивши, чому вони не пара. Це характеризує її як сильну особистість, яку не лякають ні людський осуд, ні непорозуміння з матір`ю – заради кохання вона ладна подолати все.

4,4(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ