М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір Захар Беркут у інших видах мистецтва​

👇
Ответ:
iwanttobelllllive
iwanttobelllllive
09.09.2022

Объяснение:

До цього твору було створено багато малюнків. Найвідомішими ілюстраціями на тему повісті "Захар Беркут " є роботи  Івана Падалко , він створив іллюстраціїї до повісті  ще у 1928 та 1932 роках.

Також було зроблено багато тетральних  постановок за мотивами повісті . Майже в кожному українському театрі ставилася ця вистава .

Було зроблено дві екранізації, за мотивами повісті . Перша у 1971 році , режисером був Леонід Осика . В цій екранізації були зібрані всі відомі українські актори : Василь Симчич , Іван Гаврилюк ,Антоніна Лефтій —

Кость Степанков Борислав Брондуков ,Іван Миколайчук та інші.

Друга екранізація була у 2019 році . Це був україно- американський проект . В українському прокаті фільм мав назву " Захар Беркут " , в міжнародному прокаті, фільм мав  назву " Зринаючий ястреб ". В ролях був твкож зірковий склад , на цей раз міжнародний .

За мотивами повісті , у 1930  була створена опера " Золотий обруч ".

За мотивами повісті ,також , було написано декілька творів :

Петро Франко " Захар Беркут " - драма на 4 дії ( 1928 р.)

Олег Говда " Кінь Перуна " - правдива історія Захара Беркута (2003 р.)

4,4(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Нещодавно я прочитав(ла) дуже цікаву книгу вітчизняного автора Сашка Дерманського "Танок чугайстра". У книжці оповідаються містичні події у закарпатському селі, в яких беруть участь два хлопчаки й дівчинка, яка сестра одного з хлоп'ят. Наслухавшись багато казок від своєї бабусі про чугайстрів і мавок, діти хочуть знайти цих створінь.
при зустрічі з чугайстром вони не злякалися, а навпаки- знайшли багато тем для розмов із чугайстром. він виявився зачарованим парубком, який покохав дівчину, дядько якої був проти їх стосунків. дівчина втекла у ліс, а вчитель, якого зачарували в чугайстра вже пристосувався до життя в лісі. як виявилося- чугайстри не вбивають мавок і не думають навіть про це.
слово за слово й зав'язалачя розмова...
кожного дня діти приходили до свого нового товариша й розповідали йому багато цікавого.
ось через день вже буде свято Івана Купало, в містичному селі ходить міф про квітку папороті, яка квітне у ніч цього свята та про вихід нечисті у цей день.
як раз таки дітям випала місія дістати цю квітку, ось тут таки вони потрапляють у цікаві й страшні пригоди..
4,8(87 оценок)
Ответ:
svetika0813
svetika0813
09.09.2022
Славко Беркута, Юлько Ващук, Стефко Вус, Ділі — головні герої твору, яким властиві індивідуальні, а разом із тим і типові характери дітей-підлітків. Н. Бічуя психологічно глибоко змалювала тип героя-дитини, що намагається самоствердитися, наполегливо, шляхом «максимального навантаження» йде до своєї мети (виліковує себе, щоденно тренується, щоб бути найкращим фехтувальником), уміє переживати поразки, бути самокритичним і робити висновки. Так, це дійсно про Славка Беркуту. Ситуації, у які потрапляє підліток, не тільки загартовують його характер, силу волі, підтверджують морально-етичні переконання, а й додають досвіду, роблять його дорослішим. «Але ж до кожної людини врешті приходить момент, коли вона стає старшою, і не обов’язково для цього лічити свій вік на десятки — події не раз важать більше, ніж час», — читаємо у творі. Юлько Ващук — герой, характер якого формується під впливом надмірної любові батьків та їхнього ставлення до людей, яких вони вважать нижчими за соціальним статусом. Однак поруч зі славолюбством, зверхністю, зневажливим ставленням до інших, заздрістю, нечесністю в цього хлопчини є й позитивні риси. Він глибоко емоційний і вразливий. Юлько спалює свої малюнки через те, що Славко порівнює його коней з уже десь баченими; не може змиритися з тим, що його батько привласнив чужі думки, роздуми, видавши книгу-плагіат про Львів.

Джерело: http://dovidka.biz.ua/shpaga-slavka-berkuti-harakteristika-geroyiv/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

4,6(11 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ