М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мій дух як ніч. о, грай скоріш! я ще вчуваю арфи глас, нехай воркує жалібніш і тішить слух в останній час. як ще надія в серці спить, її розбудить віщий спів. як є сльоза, вона збіжить, поки мій мозок не згорів. але суворо й смутно грай, додай жалю в свій перший звук. молю тебе, заплакать дай, бо розпадеться серце з мук. воно в собі терпить давно, давно вже в ньому вщерть образ, як не спів, воно од мук тяжких порветься враз! визначте епітети метафор порвняння

👇
Ответ:
123451499
123451499
08.08.2022

Епітети:  воркує жалібніе, останній час,суворо й смутно грай,перший звук,

Метафори:арфи глас, надія в серці спить,Її розбудить віщий спів.мозок не згорів,розпадеться серце з мук.Од мук тяжких порветься враз!

Порівняння:Мій дух як ніч.

4,6(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alinakiseleva12
alinakiseleva12
08.08.2022

У вірші "Думи мої, думи" Шевченко розмірковує над філософським питанням про роль поета і поезії у суспільному житті. У цій поезії автор вболіває за важку долю, злиденне життя кріпаків, їхнє жалюгідне становище, пригніченість України.

За жанром вірш "Думи мої, думи" — зразок громадянської лірики..

Член Головного управління цензури О. Г. Тройницький зазначав, що у вірші "Думи мої, думи мої..." "слишком горько высказывается скорбь автора об уничтожении казачьей вольности, над могилой которой, по словам его, "Орел чорний сторожем літає", и грусть его на чужбине, т. е. на севере России, по родине его, Украине".

Свої вірші Т. Шевченко називав "думками", "думами". Сумуючи в Петербурзі за рідним краем, вболіваючи за його долю, страждаючи від того, що українці, и серед них і його рідні, перебувають у панській неволі, зазнають принижень та знущання, Шевченко підтримує своїх земляків словом, хоче їм нагадати про славні традиції козацької вольниці. Він захищає жебраків, покриток, усіх тих, кого ними не милувала, і сподівається, що "найдеться дівоче серце, карі очі, що заплачуть на сі думи", і тоді він буде щасливий. Своє палке слово поет посилає на захист скривджених, на славу своєї неньки України: "В Україну ідіть, діти, В нашу Україну". Своїми дітьми і квітами поет називає власні думки, які устали на папері сумними рядами". Поет страждає ще й від того, що його сльози "чуже поле полиливають", що помре він на чужині. Але надія на те, що його "діти" (вірші) дійдуть мі України і там знайдуть щиру правду, втішає поета.

4,4(60 оценок)
Ответ:
tinafortinova78
tinafortinova78
08.08.2022

Відповідь:Наші батькі це - найважливіше,що є у нашому житті.

Велика радість – це люблячі мама і тато, турботливі дідусі та бабусі, щирі сестрички і братики. Можливо, ви й не замислювалися, але найбільше горе – це втрата близької людини. У таких ситуаціях нам здається, що відриваємо частинку своєї душі. А радіємо, коли народжується маленька дитина, членів родини стає більше. Немає нічого прекраснішого, ніж родинні зустрічі, спільна вечеря та щира розмова із батьками.

Тому цінуйте, любіть своїх батьків. Вони ваша опора та підтримка. Пам’ятайте, що земля без води – мертва, а людина без сім’ї – пустоцвіт!

Дуже старалась коли складала твір.

Є деякі елементи з інтернету,але твір складений мною!

4,6(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ