Відповідь:
Установіть події у правильному подку
1. (3) Сум князя та княгині з приводу того, що доведеться віддавати власну дочку Змієві (картина перша)
2. (2) Нарада князя з воєводами. (картин друга - початок)
3. (5) Прихід до князя діда. (картина друга - останні рядки)
4. (4) Прихід до Микити Кожум'яки дідів. (картина третя - після того як приходили парубки, але до того,як приходили діти)
5. (6) Прохання дітей про до . (картина третя - останні рядки)
6. (7) Битва зі Змієм Микити Кожум'яка (картина четверта - початок)
7. (1) Перемога Микити над Змієм. (картина четверта останні рядки)
або 3, 2, 5, 4, 6, 7, 1
Пояснення:
Люди завжди скаржаться на своє життя. Маленькі деталі, які є неважливими, збільшують у декілька разів і виходить проблема ,,гігантського масштабу". Як їх вирішити? Деякі шукають відлуння у грошах, але відразу зростає інше питання:,, Чи всіх людей псують гроші"? Я пропоную знайти відповідь за прикладом чудової п`єси Івана Карпенка Карого ,,100 тисяч"
У п`єсі ,, 100 тисяч" засуджуються суспільні явища у образі звичайних людей. Головним героєм є Герасим Калитка-заможний селянин. Його завжди тягнуло до легких грошей. Якщо інші працювали, недоїдали й недосипали, то Герасиму хотілося усього, і поскоріше.Через заможність своїх "конкурентів" він рішився на протизаконну аферу з Невідомим. Її умови прості і, на перший погляд, досить невинні. Герасим платить 5000 справжніх грошей і отримує 100000 фальшивих. Фальшиві зроблені в Англії та зовсім не відрізняються від справжніх. "Як дві каплі води"- так написано у п`єсі. Насправді, для того, щоб бути найбагатішим селянином Герасиму було потрібно лише 15000. Та жадність закрила йому очі. Рішення було прийняте, але Герасим не зупиняється. До своєї афери він долучає найліпшого друга і кума за сумісництвом - Савку. Іван Карпенко Карий у образі Герасима засуджує ті риси характеру, які були притаманні людям у 80-90 роках.
Проблеми, порушені у п`єсі є актуальнимим і у наш час. Але чи всіх людей псують гроші? Я вважаю, що ні. Усе залежить від самого чоловіка. Треба просто довіритися собі та чесно працювати, завжди пам`ятаючи помилки п`єси ,,100 тисяч".
Объяснение:
Я тож 7 классе Учусь прости