М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написи на стінах, посуді, зброї - це?

👇
Ответ:
aurelia2002p0cdun
aurelia2002p0cdun
03.09.2020

переведи что ты написал вообще

4,6(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
arturkill12309
arturkill12309
03.09.2020

прототипом образу івана сили стала реальна людина — іван фірцак (сценіч­не ім’я — кротон), якого на закарпатті знають усі. кротон довгі роки виступав із цирком, і своїми силовими номерами дивував усіх. глядачі десятків країн апло­дували атлетові, але, повернувшись на україну, він змушений був виживати і за мізерну плату влаштовувати імпровізовані «гастролі» у дворах.

на жаль, ми такий народ, який не цінує своїх героїв, коли вони живі, але до­бре, що хоч і через сорок років після смерті богатиря про нього згадали небайдужі до історії країни люди. а те, що іван фірцак належить історії україни, ні в кого не викликає сумнівів, адже протягом багатьох років він прославляв нашу країну у світі.

«неймовірні пригоди івана сили», попри казкову форму, — твір про реальне життя, у якому поряд із благородством існує зажерливість і брехливість. о. гав­риш відтворив історію незаслужено забутого українського силача, але все-таки це художній твір, а тому в ньому діють придумані автором герої.

іван сила виріс серед чудової карпатської природи у великій родині. батько вирядив хлопця з дому, бо не міг прогодувати малолітнього богатиря, адже той їв за чотирьох. шукаючи долі в місті, іван ще з перших самостійних кроків зазнав неприємних пригод: у поїзді «легенько потряс» нахабу, синка начальника, засту­пився за міху голого, вокального злодюжку, у місті знехотя переміг у вуличному бою знаного бійця. звичайно ж, такий хлопчина не міг не звернути на себе увагу тренера брякуса, який запросив хлопця до себе і вмовив тренуватися. брякус за­боронив горянину за копійки тягати мішки на вокзалі, давав хлопцеві гроші, тре­нував, щоб той не зашкодив здоров’ю, виховував у ньому риси майбутнього чем­піона. загибель тренера вразила івана, адже хлопець знову залишився сам на сам із життям у великому місті, яке він не розумів. чесний, відкритий, благородний, іван ще не раз потрапляв у халепи, але завжди знаходив достойний вихід із най­складніших ситуацій. автор не погрішив проти закону жанру, адже в казках за­вжди перемагає добро і благородство.

4,4(75 оценок)
Ответ:
олька9992
олька9992
03.09.2020
Доброта – це позитивна якість, якою повинен володіти кожна людина на планеті земля. добра людина завжди надасть тому, хто її потребує. в голод люди ділилися останнім шматком хліба. люди кров, щоб хворим у важку хвилину; діляться дахом з залишилися без житла. ось це справжня доброта.  нещодавно в японії стався сильний землетрус і цунамі, що постраждали тясячи людей. багато країн відразу ж відгукнулися на їхню біду, в тому числі і росія. відправляли в японії рятувальні загони, медикаменти, продукти, одяг. недарма народна мудрість говорить: «доброта врятує світ» .  люди здавна вважали, що добро – це одна з важливих якостей. навіть у народних казках добро перемагає зло.  ласкаво може замінити подарунок на свято, хворому швидше подолати хворобу, підняти настрій сумний момент.  в даний час все менше і менше людей, які мають добротою. все більше байдужих, егоїстичних. людина байдуже ставиться до проблем і бід інших людей. адже всі зайняті своїми справами, своїми турботами. телефони, комп'ютери замінили людське спілкування. техніка зробила людину залежною.  дійсно, сьогодні, у вік, коли машини виконують сотні операцій і замінюють десятки людей, постає як першочергова проблема душевної теплоти. тому необхідно частіше замислюватися над цим, бо треба бути добрішими один до одного, слухати, відчувати душі інших, не проходити повз людей, що кличуть на . погано, коли люди, прагнучи до власного благополуччя, забувають про те, що існують, живуть вони в цьому світі не одні, що кругом теж люди, про яких треба думати, з якими необхідно рахуватися. а. п. чехів говорив: "поспішайте робити добро".
4,8(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ