М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чи було соромно Степану Радченку за свої вчинки?

👇
Ответ:
эльха1
эльха1
01.01.2023

я умный и дружу

вбкбьедеьеьебкььббб

4,6(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mlkalxa78
mlkalxa78
01.01.2023

Відповідь:

1. До пісень літнього циклу належать русальні та купальські. - вірю (русальні пісні співали на початку літа, купальські - на Свято Купала (7 липня)

2. Однаковий початок рядка називається рефреном. - не вірю (однаковий початок рядка називається анафора, а рефрен - це однаковий кінець рядка )

3. Зміст мотивів купальських пісень — це задобрення русалок. не вірю (зміст мотивів купальських пісень - мрії дівчат про заміжжя, ворожіння)

4. Купальські пісні належать до пісень зимового циклу. - не вірю (купальські пісні співали на Івана Купала - 7 липня, тобто влітку)

5. Купальські пісні співали на Зелені свята. - не вірю ( як кажуть - дивись вище)))

6. Купальські пісні співали в ніч із 6 на 7 липня. - вірю (знову пояснення  дивись вище)

7. Купало — це міфічний персонаж, бог могутності природи, врожаю, злагоди й шлюбу. вірю ( Купало - це дійсно міфологічний персонаж, бог літнього сонця, покровитель шлюбу та кохання)  

8. Русалки були добрими істотами, тому про них складали пісні. не вірю (на мій погляд, пісні складали не тому, що русалки добрі, а щоб задобрити злих русалок)

9. Обрядова поезія виникла після прийняття християнства. не вірю (після прийняття християнства у  період супротиву людей новій вірі, як  вихід з ситуації запропонували деякі язичницькі обряди зберегти)

10. Купальські пісні співали під час купання в річці чи озері. не вірю (для купальських пісень виділити окреме свято - Івана Купала, а не кожен день, коли хтось вирішив скупатися у озері чи річці)  

11. Наші предки вважали, що обрядові пісні мають магічну силу. вірю (саме ця віра і дозволила цим пісням дожити до наших днів)

12. У русальних піснях ніколи не буває загадок. вірю (у русальних піснях є згадка про те, що самі русалки можуть загадувати загадки. але в піснях загадок не було)

Пояснення:

4,6(76 оценок)
Ответ:
Абдешова98
Абдешова98
01.01.2023

Закінчивши десятирічку в 1941 році, сімнадцятирічним добровільно пішов на фронт. Брав участь в обороні Києва. Його військове артилерійське училище було кинуто під Суми зупиняти танки Гудеріана: прорвавшись аж з-під Рогачова під Брянськом, форсувавши Березину і Десну, вони йшли до оточення Київського угруповання наших армій з північного сходу. Важко поранений був і сімнадцятирічний курсант Загребельний. Після лікування в Саратовському госпіталі повернувся на передову і знову був дуже важко поранений в груди. У несвідомому стані потрапив у полон. "Пройшов табори смерті", - лаконічно сказано в довіднику Спілки письменників України. Звільнений з полону американцями, працював в 1945 році в радянській військовій місії в Західній Німеччині.

Объяснение:

4,4(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ