М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Літературний диктант 1. Нова українська література починається з твору 2. За жанром „Енеїда“ — 3 Матір Енея звати 4 Ім’я Енеєвого батька 5. Хто протягом усього твору переслідує Енея? 6. „Зальотною птицею“, „свіжою, як кислиця“ у творі названо 7. „Дряпічкою“ в „Енеїді“ названо 8. Хто в „Енеїді“ „кружляв сивуху і оселедцем заїдав“? 9. Слова „Де общее добро в упадку, забудь отця, забудь і матку, лети повинность ісправлять“ промовляє 10. Хто допоміг Енею спуститися в пекло? 11. Хто наділений характеристиками „крива, горбатая, сухая, пліснявіла, вся в шрамах“? 12. Хто в „Енеїді“ „з воєнними жила“, „по трахтирах пунш пила, частенько па соломі спала, в шинелі сірій щеголяла“? 13. Словами „прямий, як сосна, величавий, бувалий, здатний, тертий, жвавий“ охарактеризовано 14. Український національний ідеал, сміливість і відвагу втілено м образах троянців-побратимів 15. Кого посилає Зевс до Карфагена нагадати Енеєві про його місія? 16. До якого літературного роду належить твір „Наталка Полтавка“? 17. Іван Котляревський так визначив жанр „Наталки Полтавки“: 18. Кому адресована приказка „Знайся кінь з конем, а віл з волом“! 19. „Наталка Полтавка“ починається піснею 20. Пісню Г. Сковороди „Всякому місту — звичай і права“ виконує 21. Кого І. Котляревський наділяє порівнянням „хитрий, як лисиця“? 22. Хто просить Терпилиху благословити до шлюбу Наталку з Петром? 23. Упродовж скількох днів відбуваються події в „Наталці Полтавці“? 24. Хто в „Наталці Полтавці“ розповідає про театр?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Darya0012
Darya0012
18.10.2022

Максим Рильський починав своє творче життя у складний час. Поразка першої російської революції, економічні труднощі в країні, глибоке соціальне розшарування, назрівання нових політичних потрясінь — все це викликало до життя нігілізм і зневіру у світлі поривання, любов, дружбу. Митці включалися в літературну боротьбу, і молодому поетові важко було розібратися в політичних поглядах і уникнути різних ідейних впливів. Він зробив єдине, що міг зробити у і їй ситуації: поринув у світ краси, природи, любові. Зовсім юний, він писав про те, що відчував, на що відгукувалися найтонші струни його душі.

Мені дуже подобається рання лірика Рильського. Я не бачу, не відчуваю декадентських впливів і мотивів, як про те пишуть авторитетні дослідники творчості. Читаючи ці мініатюри, я неначе бачу перед собою широке біле поле гречки, яке мерехтить тисячами краплинок роси у променях вранішнього сонця; блакитні отари перших пролісків; опалий лист осики на тихому плесі . Чую, як співають золотії струни, як піняться весняні потоки, як вогко вигукують про кохання краплі дощу по шибках. У поезіях молодого Рильського воно різнокольорове: дощ блакитний, птахи срібнокрилі, коні вогняні…

(Вірш можна свій,це наприклад)Мені подобаються багато його творів, але найбільше мене хвилює ліричнії мініатюра «Яблука доспіли». Це один із чудових зразків любовної лірики, де поет оспівує кохання — поезію і сонце життя. Вірш схожий на народну пісню, в якій ідеться:

Не всі ж тії та сади цвітуть,

Що зарання розвиваються,

Не всі ж тії та вінчаються,

Що любляться та кохаються.

Якось у житті так виходить, що перше кохання завжди залишається в пам’яті ,і все життя, але не кожному щастить прожити своє життя з тією, яку покохали на зорі юності. Рильський у творі «Яблука доспіли» проводить паралель між явищами природи і людського життя. Любов і розлука нагадують розквіт описання в природі: «Яблука доспіли, яблука червоні!» бувають тільки восени, яка аж ніяк не є символом розквіту кохання. Молоді люди розлучаються і, назавжди.

Останній поцілунок, останні обійми — і закохані більше ніколи не зустрінуться. Не хочеться вірити, що таке сильне почуття просто згасло. Ні! І я малюю романтичну історію.

Хлопець не з власної волі покидає кохану. Він іде захищати рідну землю від ворогів. Прекрасний, мужній чоловік держить у руці тендітну руку дівчини, яка випроводжає його на війну. Вони йдуть садом, і червоні яблука падають їм під ноги. Ось попереду вже видніється поле, до якого проведе воїна дівчина. Вони поспішають, чи зустрінуться ще коли, чи повернеться він живий –здоровий до коханої. Передчуття розлуки тривожить серця закоханих, навіває їм сумний начни, а пейзажна картина осені відтіняє біль розлуки

4,6(34 оценок)
Ответ:
к2а2т2я
к2а2т2я
18.10.2022
Людині дається її життя тільки один раз.Між собою ми можемо сперечатись про життя після смерті,але ніколи не будемо певні.У нашому світі багато  ненависті і злоби,але з цим потрібно боротись.Бажання зробити навколишніх добрішими може бути оправданим,якщо ми почнемо із себе.Одні із головних якостей у людей,котрі я ціню це честь,сміливість і доброта.Прояв героїзму оже бути різним,прикладів безліч,але для того,аби пожуртвувати своїм життям,напевно,потрібно мати велику силу духу і любов та чисту душу.Кожен із нас вчинив би по-різному,але це питання занадто важке,щоб відповісти на нього точно.
4,6(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ