У яких творах музичного і образотворчого мистецтва, що розглядалися на уроках української літератури, порушено такі ж теми, як і у "Слові про похід Ігоревім", "Енеїда", та "Наталці Полтавці ", І. Котляревського, "Марусі", Г. Квітки - Основ'яненка.
Вітька закохався в Галю, та спитав поради в свого друга Федька. Той сказав що треба співати серенаду. Вітька, нарядившись у сомбреро (шляпа з пугала сусіда) співав. Але,виявилось, шо вони помилились, і Вітька співав бабі Хіврі. Потім вони писали послання Галі, і вона покликала Вітьку побачитися. КОли він прийшов, вона попросила натягати води, а сама побігла "по справах". Раптом Вітька побачив її з іншим хлопцем. Викликав його на дуель. На дуелі його супротивник злякався і втік. Галя звернула увагу на Вітька і вони пішли в кіно. Потім на побачення. Там був поцілунок,який зірвав Федько. Потім Вітька сватався до Галі,але невдало. Всьо
З усіх творів, віршів, казок, можна зробити висновок,український народ- найвеселіший.Наші люди завжди влаштовують веселі та пишні весілля, наші традиції одні з найдивніші в світі. Усі у світі, читаючи наші історії, уявляють українців веселими та круглими чоловіками і жінками, які полюбляють горілку та сало, наші дівчата найвродливіші, а парубки найспритніші. Так у творі "Кайдашева Сім’я",Колоритні постаті героїв, соковитий гумор та сміливе поєднання серйозного і навіть трагічного з комічним зробили твір перлиною української прози. Українці мають багато веселих приказок, так у творі"За двома зайцями", Сподіваючись на свою привабливу зовнішність, Голохвастов починає залицятися одразу до двох дівчат, але народ знає: за двома зайцями побіжиш, жодного не спіймаєш. Отже, з цього можна зробити висновок, українці- справжні фахівці в своєму гумор і.