1. D, 2а, 3г, 4а, 5в, 6в
Однією з проблем, порушених у казці "Крихітка Цахес", є проблема оманливості кумирів. Натовп легко зачарувався потворою Цахесом і його жахливим голосом, варто були лише поглянути на його зачіску, витворену феєю. Ця казка сьогодні, мабуть, ще більш актуальна, ніж була в час написання. Зараз завдяки Інтернету дуже легко створити куміра. Трохи вдалих слоганів, купа яскравих фото, оброблених фотошопом - і готовий герой для обговорення. А далі вміле накручування лайків - і ось вже сотні, а там і мільйони говорять про щось колись потворне як про нове віяння, нового героя. І мало хто помічає, що вихваляє і захоплюється усього лише красивим волоссячком на голові огидної потвори.
Объяснение:
Відповідь:
Моя особиста думка:
у вірші Т.Г.Шевченка "Садок вишневий коло хати..."
Національним є: згадка про те, що біля хати росте вишневий садок; співають ідучи дівчата (ну, недаремно ж українців вважають найспівучішою нацією); сім"я вечеря коло хати, мати хоче научати, так соловейко не дає ( згадка про соловейка дуже символічна саме для України).
Загальнолюдським є: плугатарі з плугами (думаю, що таким знаряддям праці користувалися в будь-якій сільськогосподарській країні), матері вечерять ждуть ( виховання дітей, піклування про сім"ю - притаманне будь-якій нації), саме догляду за дітьми і присвячена наступна цитата з твору: "Поклала мати коло хати/ Маленьких діточок своїх;/ Сама заснула коло їх.."
Пояснення: