М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Подобрать ко всем буквам слова КОЗАЧЕНЬКИ слова характеризующее казаков

👇
Ответ:
caesar2
caesar2
22.08.2022

К Катерина ІІ/Константинополь

О овруч

З запоріжжя/захисники

А авторитет

Ч чорна рада/чуб

Е   бЕзкорисливість/емансипація(політична у відношеннях з роляками)

Н несамовитість

Ь міцЬ/люлЬка

К  кіннота

И лИцар/сИла

Объяснение:

4,5(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
rishik65
rishik65
22.08.2022
Українська література багата на визначні твори ліриків, драматургів, новелістів.
Та відрізняється особливою витонченістю українська історична література. До цього стилю відноситься перлина українського епосу - "Слово про похід Ігорів". У цьому творі майстерно переплітаються сюжетні лінії, тема кохання з темою боротьби за визволення. Лише взявши до уваги плач Ярославни", душа ніби в той час подумки з героїнею, кожний епізод, кожну сторінку, читаючи уявляєш на яву. Отож, яку майстерність потрібно мати, щоб написати такий інтелектуально - визвольний твір, з елементами кохання та дружби. Майстерно автор змальовує побратимство в Київській Русі, якого нам так не вистачає зараз.
4,5(94 оценок)
Ответ:
BiologEgor
BiologEgor
22.08.2022

Скільки існує людство, стільки точаться суперечки про духовне та матеріальне в житті людини. На жаль, у наш прагматичний час духовність відходить на дру­гий план, але матеріальне не може витіснити потяг людини до прекрасного, не може вбити справжніх почуттів, бо на сторожі духовності стоїть творчість справ­жніх митців.

Ліна Василівна Костенко усім своїм життям і творчістю доводить, що люди­на мусить мати крила, які піднесуть її над буденністю, дадуть відчуття польоту.

Справжній митець зуміє віднайти поетичні образи в найбуденніших речах. Перебуваючи ранньою весною у Польщі, Ліна Костенко замилувалася могутнім природним явищем: на річці Одрі скресала крига. Здавалося, зима ще не сказала свого останнього слова, «та не встигла огледіться, як проснулись дерева і на Одрі лід потемнів». Буйно ломилася крига, кришився лід, і ось «на останній крижи­ні самотня чайка пливе». Куди вона розігналася, що буде, як майже прозору кри­жину «розмиє вода весняна», і цей непевний прихисток затріщить, відломиться і піде під воду? Та нащо вільній пташині ґрунт під ногами, якщо вона має широ­кі й сильні крила? Картина могутнього льодоходу й образ безстрашного крилато­го птаха стали основою першого у диптиху вірша Ліни Костенко «Чайка на кри­жині». Другий твір «Крила» став логічним продовженням першого, адже письмен­ниця знову повертається до образу птаха, який житиме в небі, якщо не буде зем­лі; не матиме багатства, «то буде воля», а хмари у високості розвіють відчуття са­мотності. «А як же людина? А що ж людина?» — тривожно звучать риторичні пи­тання. Поетеса знає відповідь. Людина

Живе на землі.
Сама не літає.
А крила має.
А крила має!

Ті крила — це правда, чесність, довір’я, вічне поривання, щирість, щедрість. У когось вони створені з пісні, у когось — з надії чи поезії і мрії, та у будь-якому разі «Людина нібито не літає… А крила має. А крила має!» Останні слова вірша, що звучать рефреном, стверджують позицію поетеси: людина мусить мати крила, щоб піднестися над буденністю, щоб матеріальне не засліпило їй очі, не знищи­ло особистість кожного з нас.

 

4,6(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ