М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як змінюється стан природи залежно від зміни настрою хлопчика? (Гусі-лебеді летять

👇
Открыть все ответы
Ответ:
hudo1
hudo1
03.01.2023

Чайковський “За сестрою”: характеристика Павлуся

 

Образ Павлуся в романі Андрія Чайковського “За сестрою” – це вичерпне втілення героїзму. Павлусь – це мужній лицар, якому до снаги всі випробування.

Хто такий Павлусь? Це 15-ти річний хлопчина, який є яскравим представником роду Судаків.

До ключових рис характеру Павлуся можна віднести:

Найвищі морально-вольові якості: витримка, мужність, готовність до cамопожертви, ненависть до зрадників, справедливий патріотизм;

Кмітливість, спритність та не аби який розум: він вміло володіє зброєю та вміє своєчасно застосовувати отримані знання на практиці;

Чуттєві риси справжньої людини: вірність, винахідливість, любов до природи та сім’ї, справедливість, вміння орієнтуватися в складних життєвих ситуаціях.

План-характеристика Павлуся з повісті А. Чайковського “За сестрою”

Перш за все Павлусь – це нащадок козацького роду Судаків;

Лицарська поведінка Павлуся передається в його братерській любові до сестри;

Павлусь має гострий розум, тому швидко засвоює козацькі навички та вміння;

Павлусь по-справжньому кохає свою Батьківщину і свій край;

Козацька волелюбність, співчуття до знедолених;

Твердість у своїй вірі та власних вчинках;

Повноцінна вірність даному слову.

Павлусь – це головний герой повісті А. Чайковського “За сестрою”. Майже все своє життя Павлусь мирно жив зі своєю сім’єю у сел вка, аж поки біда не нагрянула у дім: татари вбили рідних Павлуся, а сестру Ганну забрали у полон. Павлусь вирішує незважаючи ні на що врятувати свою сестру та помститися за смерть сім’ї і вирушає у далеку подорож. Також Павлусь хоче довести самому собі що він – це справжній нащадок прадідів-запорожців, які боронили українську землю від загарбників. Хлопець залишає козаків-побратимів, батька та брата і йде в Крим визволяти сестру з полону.

 

Тяжка доля випала Павлусю: його декілька разів продавали в рабство, примушували дуже тяжко працювати та карали, але він мужньо переніс усі випробування долі. Адже тільки мужнім сміливцям доля усміхається. Девлет-гірей, бачачи наполегливість Павлуся відпускає його та Ганнусю з полону і вручає охоронну грамоту, завдяки котрій їх в дорозі додому не чіпають татари.

Ось так, дякуючи самопожертві, відвазі і терпінню молодий Павлусь зміг розтопити кремезне серце Девлет-гірея та звільнити з полону себе і  рідну сестру. останні слова, які почув Павлусь від Девлет-гірея були такими: “Добре в тебе серце, хлопче!”

Объяснение:

4,7(87 оценок)
Ответ:
karinasoskova
karinasoskova
03.01.2023

ответ: 6 февраля — договор Вайтанги.

Март — стачка парижских рабочих, в которой участвовало 60 тыс. человек.[источник не указан 1513 дней]

8 апреля — бывший президент Федеральной республики Центральной Америки Франсиско Морасан и лидеры федералистов отправляются из Сальвадора в добровольной изгнание в Коста-Рику и Колумбию[1].

18 июня — Император Николай I издал указ о запрещении использования в официальных документах терминов «Белоруссия», «Литва», «белорусская», «литовская» губернии и введении вместо них названия «Северо-Западный край».

20 июля — в Манчестере (Великобритания) основана Национальная чартистская ассоциация.

19 августа — Великобритания, Пруссия, Австрийская империя и Российская империя предъявили правителю Египта Мухаммеду Али ультиматум с требованием в течение 10 дней отказаться от захваченных владений Османской империи, сохранив титул наследственного правителя Египта и пожизненного правителя Палестины. Ультиматум отклонён[2].

2 ноября — Первая англо-афганская война: отряды свергнутого эмира Афганистана Дост Мухаммеда разбили британские войска генерала Сэйла в Парванском ущелье[3].

5 ноября — Первая англо-афганская война: лидер повстанческого движения эмир Дост Мухаммед и члены его семьи по неясным причинам явились в Кабул и сдались британским военным властям. Через несколько дней они были отправлены в ссылку в Лудхияну[4].

Возникшая в 1834 буржуазная партия вигов, выступавшая против усиления федеральной власти, за развитие промышленности как на Севере, так и на Юге страны и занимавшая компромиссные позиции по отношению к рабству, лишь дважды побеждала на президентских выборах (в 1840 и 1848).

Апрель — Объявление англичанами войны Китаю в связи с запретом последним торговли опиумом на своей территории. Начало Первой Опиумной войны.

4,4(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ