М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.Як називається зілля, що до юнакові згадати рідний край? а) любисток; б) ромашка; в) євшан; г) аїр. 2. Звитяга запорізького козацтва уславлюється у творі а) М.Вороного «Євшан-зілля»; б) Т.Шевченка «Іван Підкова»; в) Т.Шевченка «Думка»; г) Лесі Українки «Співець».
3. Автором твору «Джури козака Швайка» є а) Т.Шевченко; б) В.Рутківський; г) Леся Українка; г) М.Вороний.
4. Героїня поезії «Як дитиною, бувало…» була малою: а) горда; б) чемна; в) чесна; д) смілива.
5. Про відчуття рідного дому, маминого тепла йдеться у поезії а) Т.Шевченка «Думка»; б) Лесі Українки «Співець»; в) Лесі Українки «Мрії»; г) С.Чернецького «Ой, у лузі червона калина похилилася».
6. Що забула дівчинка, погостювавши у бабусі? а) черевички; б) книги; в) сумку; г) ляльку.
7.Вкажіть, із яких поетичних творів ці рядки: 1. А бабка все стояла на дорозі, а) «Тиша морська»; Хустинкою торкаючись до сліз. б) «Як дитиною, бувало…»; 2. Як би я тепер хотіла в) «Думка»; У мале човенце сісти… г) «Іван Підкова»; 3. Було колись – в Україні Ревіли гармати; Було колись… 2. Вкажіть автора твору: 1. «Тиша морська» а) Т.Шевченко; 2. «Ой, у лузі червона калина похилилася». б) М.Вороний; 3. «Євшан-зілля» в) С.Чернецький; г) Леся Українка. Дайте поширену відповідь на питання: 1. Назвіть головного та другорядних героїв твору«Джури козака Швайка». Свої думку обґрунтуйте. 2. Чи відображає, на вашу думку, особисте життя Лесі Українки вірш «Як дитиною, бувало…». 3. Вкажіть тему та ідею поеми «Євшан-зілля». Напишіть міні-твір на одну із тем 1.Дитинства роки незабутні 2.Від чого залежить успіх ? 3. Мої роздуми над поемою Миколи Вороного “Євшан - зілля”

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Weterotog
Weterotog
30.01.2020

Юрій Винничук — видатний український письменник, написав чудову і водночас філософську повість "місце для дракона". У цій повісті автор порушує вічні проблеми відносин людей, дружби, взаєморозуміння. хоч твір фантастичний, він має алегоричний зміст і зображає нам людей з різними характерами та показує що не можна судити по зовнішньому вигляду.  

Повість, напевно, ніколи не втратить актуальності, бо навіть у двадцять першому столітті є проблеми людяності.Сучасна людина в гонитві за багатством, славою і своїми принципами, нищить інших.Хоча всього цього і не потрібно для щастя, ось наприклад король знайшов героя своїй донці думавши що буде щасливим, але втративши друзів, ніяке королівство вже не важливе і не варте їх жителів.

Сучасній людині, як ніколи раніше, потрібно мати почуття людяності, бо сучасний світ прагне матеріального достатку і під час здобування цієї мети вона не зважає на інших і тим робимо їм боляче.

Объяснение:

4,5(92 оценок)
Ответ:
Liка25
Liка25
30.01.2020

                            Казка про їжачка та друзів

Йшов собі їжачок. Побачила його ворона, кинула в нього яблуко. Їжачок подивився на неї та й пішов далі.

Назустріч йому - мишеня, та й кинуло в нього зернятко. Їжачок підібрав зернятко і пішов собі далі.

Потім на дорозі зустрівся зайчик, він кинув в їжачка моркву. Їжачок взяв і її. Сумно стало їжачку, пішов він додому.

Настала люта зима. Ворона, мишеня та зайчик прийшли до їжачка просити чогось поїсти. Їжачок з радістю дав вороні яблуко, мишці - зернятко, а зайчику - моркву.

Тоді вони й зрозуміли, що їжачок - справжній друг.

4,7(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ