М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Гуси-лебеді летять Дайте розгорнуті відповіді на запитання, посилаючись на зміст твору:
1. За до кого і чого формується кругозір, світогляд Михайлика?
2. Чим захоплювався хлопчик у дитинстві? Як це вплинуло на майбутнього письменника?
3. У чому виявилася доброта, чемність хлопчика?
4. Випишіть із твору приклади фразеологізмів (5 висловів)

👇
Ответ:
Диханбаев
Диханбаев
26.01.2021

1.До формувати кругозір Михайла:мати-розповідала про природу,давала знання про трави,насіння,квіти і дерева!Бабуся і дідусь також впливали!Дядько Себастьян і дядько Микола-розповідали цікаві історії зі свого життя.

2.Михайлик захоплювався читанням,постійно шукав нові книжки,їх було не легко дістати в ті часи!Писав п'єсу.

3.Був добрим,до гарних і добрих людей.Віддав 2 стакани гарбузового насіння голодній і бідній жінці з дитиною.Завжди до дідусеві,бабусі та мамі.Чемно відносився до старших,поважав їх.Накормив своїх однокласників у театрі,коли ті ховались,щоб подивитись виставу.Назбирав гриби в лісі і половину віддав дядькові Себастьяну.До дядькові Трохиму.

Чемно розмовляв з поповичев,хотя той глузливо розмовляв з хлопцем.

4.Раки пекти;Де роги козам правлять;сорока на хвості принесла;Куди Макар телят ганяє;де раки зимують.

Объяснение:

4,4(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ум5789
ум5789
26.01.2021

Кожна країна має свою пісню. Український народ вважається чи не найспівочішим у світі, а самі пісні, напевно, наймелодійнішими. Особливо нам притаманні історичні пісні, а також думи. Саме в історичних піснях ми можемо побачити зображення мужніх героїв, захисників своєї вітчизни. В Україні такими героями були козаки. Саме з часів козаччини історична пісня знайшла свого слухача. Вона передається з покоління в покоління. Цим самим зберігає самобутність і неповторність української нації. Та історична пісня відтворила не тільки історію. Вона подарувала цілу низку мужніх образів: від реально існуючих і до вигаданих народом. Це і Богдан Хмельницький, і Самійло Кішка, і козак Голота, та ще безліч різних неповторних особистостей. От, наприклад, історичні пісні «Ой, послав Бог Хмельницького» та «Чи не той хміль» оспівують неперевершеного ватажка, батька всього українського козацтва Богдана Хмельницького. Чи не той то хміль, Що коло тичин в’ється? Ой, той то Хмельницький, Що з ляхами б’ється. Все своє життя Гетьман боровся проти польської навали. Відважно вів військо боронити рідну землю. Тому ці історичні пісні пронизані духом мужності, радості перемоги. Саме в таких піснях ми бачимо, як страждав український народ, як молив про свободу. І нарешті, через багато років, мрія кожного українця все таки здійснилась. Я вважаю, що роль таких історичних пісень у житті нашого народу є дуже важливою. Це наш внутрішній світ, наша самобутність, без якої ми не назвемося українцями

4,7(85 оценок)
Ответ:
Лариса Петрівна Косач народилася 25 лютого 1871 року в місті Новограді-Волинському.Лесин батько Петро Антонович-юрист,громадянський діяч,мама-українська письменниця Олена Пчілка.У родині панувала повага до українського народу,його мови й традицій.
 Леся була щедро обдарованою від природи,змалку виявляла виняткові здібності:у чотири роки навчилася читати,мала хист до малювання,грала на фортепіано.Леся перекладала на українську визначні твори російської,грецької,французької,німецької,англійської,італійської,польської літератур.
 Про глибокі й різнобічні інтереси Лесі Українки свідчить і той факт,що вона у 18 років для молодших братика та й сестричок написала підручник "стародавня історія східних народів"
 Дуже рано в Лесі прокинувся талант поетеси. Свого першого вірша дівчинка написала у восьмирічному віці. Дізнавшись про арешт батькової сестри,улюбленої "тітки Єлі", вона створила поезію "надія". Через п'ять років під псевдонімом "Леся Українка"надруковано її вірш "конвалія".
 У 10 років під час святкування Водохреща Леся дуже застудилася. Відтоді протягом усього життя тривала її запекла боротьба із невиліковною на той час хворобою-сухотами. Доводилось лікуватися в Криму,на Кавказі,у Єгипті.Але ні сильні болі,ні операції,ні місяці нерухомості в гіпсі,які дівчинка називала "липкими кайданами",не зламали в поетесь волю до життя.
4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ