Чарлі Бакет – головний герой повісті, дуже позитивний хлопчик з багатодітної родини, який отримує головну винагороду – стає помічником на наступником Віллі Вонки. Август Глуп - ненажерливий хлопчик; їжа – це його улюблене заняття. Марвін Прун - марнославний хлопчик, що лише згадується, але його пригоди на фабриці не описані в повісті. Майк Тіві – хлопчик-геймер, який проводить весь свій час перед телевізором і страждає телеманіє. Верука Солт - розбещена дівчинка, яка отримує все, що вона забажає і їй дозволено робити все, що вона хоче. Віолетта Бьюгард – цілеспрямована спортсменка, яка постійно жує жувальну гумку.
Софійка навчається у 7 класі, часто читає й перечитує відому казку про Русалоньку, яка вірно любила принца, врятувала йому життя, але так і не змогла стати для нього єдиною коханою. Дівчинка вимріяла для себе такий образ і бачила в особі однокласника Вадима Кулаківського прекрасного принца. Мама Софійки готується до весілля тітки Сніжани, вони самі вирішили пошити їй весільне плаття. Софійка тим часом гуляє з молодшим братиком Ростиком. Сімя Софійки нещодавно переїхала до нової квартири, а Софійка почала ходити до нової школи, де і закохаласяв однокласника Вадима Куликівського.
Відповідь:
готувала для аналогічного питання. Може щось підійде, хоч на міні-твір не дуже подібне
Коли Павлусь жив у будинку Девлет-гірея, до нього відносилися як до гостя. Незважаючи на те, що фактично Павлусь був у рабстві, Девлет-гірей не примушував його працювати. Павлусь був вільний. У мене навіть склалося враження, що спільне очікування здружили цих двох людей. Хоч і різних за мовою, віросповіданням, але таких одинакових у своїй любові до сім"ї, до родини. Думаю, що в кінці цієї історії Павлусь це також зрозумів, а коли Девлет-гірей дотримався своєї обіцянки, і не покарав Павлуся за його хитрість, а також, знаючи, що взимку їхати до України небезпечно, не сказав - все ви вільні з сестрою, куди хочете - туди йдіть, натомість подбав про те, що діти благополучно вже навесні їхали додому, та ще й пообіцяв виконати прохання Павлуся і викупити для нього невільника Остапа Швидкого - напевне, тоді Павлусь зрозумів, що татари теж звичайні люди. І серед них можуть бути і добрі, і злі. І що Девлет-гірей йому нічого злого не зробив і не бажав. А тому соромно бажати такій людині зла, тому і мстити йому Павлусь не має за що.
Пояснення: