М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Что получают из угля и нефти 4 класс

👇
Ответ:
adile1991
adile1991
27.02.2020
Всё, что придумала органическая химия -  резина, все виды пластмасс,лавсан и латэкс для одежды, и др. Нефть и уголь - универсальное сырьё для производства чего угодно, поэтому сжигать их в виде топлива - несусветная глупость. Недаром Менделеев говорил, что топить нефтью - всё равно что топить ассигнациями.
4,6(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
АсяСокол
АсяСокол
27.02.2020

Відповідь:

Не знаю, які пунки літературного паспорта пропонують у Вас. але можливо з цього щось пригодиться

Автор твору  - Емма Андієвська

Назва твору  - «Казка про яян»

Рік видання – частина казок видана збіркою у 2000 р, а частина у 2006  р.

Жанр – казка-притча

Літературний рід - епос

Тема – зображення казкової історії, у якій звичайний пастушок потрапляє у чарівне місто, населене лише яянами - дуже егоїстичними і байдужими до інших людьми

Головна ідея – засудження людського егоїзму, байдужості до  інших. тих, хто знає лише власне «Я», а також оспівування доброти, прагнення надати до тому, хто її потребує.

Сюжетні лінії  їх дві - 1) пригода пастушка в місті Яян, розповідь про жителів цього міста  2) історія життя дідуся, який ще юнгою потрапив  в місто Яян

Композиція – Твір невеличкий за обсягом і всі події у ньому розвиваються досить швидко. За короткий час пастушок не лише потрапляє у чарівне місто, але й знайомиться з життям його жителів, з дідусем, який розповідає йому свою історію, дізнається таємницю про те, як можна вийти з міста. Хлопець не лише сам виходить з міста, але й пропонує до дідусеві.  

Експозиція : пастушок, який пас кіз, випадково падає в провалля.  

Зав’язка : хлопець опиняться в місті яянів.  

Розвиток дії:  досить швидко хлопець з подивом помічає, що ніхто не звертає на нього ніякої уваги і навіть не відповідає на запитання. Лише один дідусь вступає з ним у бесіду і розказує, що вони знаходяться у такому місті, з якого ще ніхто не виходив, тому що кожен возвеличує лише своє «Я»  і ніхто не пам’ятає слова «Ти».  

Кульмінація : дідусь відкриває пастушку таємницю про чарівні брами цього міста, якщо до них звернутися з чарівним словом «Ти». Хлопець пропонує дідусеві вийти разом з ним з цього міста і бути йому за  рідну людину. Чарівне слово дійсно вперше відкриває браму і хлопець з дідусем назавжди покидають  місто.  

Розв’язка: хлопець опиняється серед рідних і знайомих йому скель, але замість дідуся на плечах у нього виявляється мішок із самоцвітами.

Проблематика: протиставлення егоїзму і альтруїзму, особистого і суспільного, доброти і бездушності  

Пояснення:

4,8(27 оценок)
Ответ:
kmidakova
kmidakova
27.02.2020

«Тарас Бульба»- найдовершеніший лірико - романтичний твір Миколи Васильовича Гоголя.

Повість «Тарас Бульба» не є відтворенням у художній формі певних конкретних подій. Письменник умисно вільно поводиться з хронологією, художньо узагальнюючи історичні події, які насправді відбувалися упродовж ХV – XVII ст..

У повісті троє головних героїв - Тарас Бульба та його два сини Остап (старший) і Андрій (молодший). Кожному з них притаманні такі риси характеру, як сміливість, відчайдушність та непохитність.

Тарас Бульба – кошовий отаман. «Бульба був упертий страшенно. Це був справді незвичайний вияв руської сили: його викресало з народних грудей кресало лиха». Свою повагу до головного героя Гоголь передає словами старого козака Касяна Бовдюга : «… А наказним отаманом, коли хочете знати, не годиться бути нікому іншому, як тільки одному Тарасові Бульбі. Нема з нас нікого рівного йому в доблесті».

Автор описує нам і старшого сина отамана Остапа. « Остапа вважали завжди одним з найкращих товаришів. Він рідко верховодив іншими в зухвалих витівках - обнести чужий садок чи город, зате він був завжди одним із перших, що підходили під прапор заповзятливого бурсака, і ніколи, ні в якому разі, не виказував своїх товаришів. Ніякі канчуки і різки не могли примусити його це зробити». Щоб охарактеризувати молодого козака, з-під пера Гоголя виходять і такі рядки: « він був прямодушний з рівними. Він був добрий у такій мірі, в якій тільки можна було бути з такою вдачею в тодішній час».

Щодо Андрія… Так, він став зрадником, але хіба ж серцю накажеш? Хіба ж він винен, що не міг і дня прожити без прекрасної полячки? Він дійсно відрізнявся від батька і брата. « Він був винахідливіший, ніж його брат; частіше бував верховодою в досить небезпечних витівках, і часом, за до винахідливого розуму свого, вмів викручуватися від кари, тоді як брат його Остап, облишивши всяке старання, скидав з себе свитку й лягав долі, зовсім не думаючи про те, щоб просити помилування».

Отже, всі ці характери різні, але, якщо їх скласти до купи, і відкинути від уваги те, що Андрій зрадив Батьківщину, вийде ідеал мужнього, сильного і вольового козака.

4,7(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ