М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

2. У всіх рядках названий особливості твору , окрім А розповідь від першої особи Б символьний образ гусей- лебедів В фантастичність Г зв’язок з народознавством 3. Ім’я героя, у якого Михайлик хотів за чотири склянки гарбузового насіння отримати для читання «Пригоди Тома Сойєра» А Степан Б Юхрим В Северин Г Григорій 4.«Птиця також боса ходить і не журиться», — був переконаний герой твору А дід Дем’ян Б дядько Микола В дядько Себастіян Г Михайлик 5. Михайлик знав , що «за плугом навіть сам Бог ходив» із А Біблії Б щедрівок В колядок Г розповідей діда 6. Хто, загорнувши сина у кирею, ніс Михайлика через усе село до школи А дід Дем’ян Б дядько Микола В дядько Себастьян Г батько Степан 7. Чого не знав Михайлик, коли вчителька перевіряла його готовність до навчання в школі? А таблиці множення Б алфавіту В свого прізвища Г скільки йому років 8. «Серед майстрового люду найбільшої слави зажив» А дід Дем’ян Б дядько Микола В дядько Себастіян Г батько Степан 9. Нарізає біднякам поміщицьку землю, ганяється за бандитами в лісах Кипорового Яру А дід Дем’ян Б дядько Микола В дядько Себастіян Г батько Степан 10. Великою розкішшю для Михайлика були А окуляри Б штанці В чоботи Г пироги 11. Експозицією у творі є А розповідь діда Михайлика про прихід весни і ключі сонця Б прогулянка хлопчика з Петром до лісу В бажання хлопчика зрозуміти те, що відбувається навесні Г отримання родинного листа від батька Михайлика 12.Установітьвідповідність між героями та їх характеристикою 1 його життєве правило – «що таке перед фінансами краса?» 2 дотепний жартівник та оптиміст 3 голова комнезаму 4 утілює національні риси: вікову селянську мудрість, доброту А дядько Микола Б дядько Себастіян В батько Степан Г Михайлик Д Юхрим Бабенко ть оч над

👇
Открыть все ответы
Ответ:
аврсчрм
аврсчрм
04.04.2023

Відповідь:

Ісмаїла Гаспринського зараз кримські татари інколи називають «дідусем нації». Справді, як каже лідер Меджлісу Мустафа Джемілєв, він найвидатніший «кримський татарин з часів знищення Кримського ханства», який своїм просвітництвом розпочав відродження кримських татар як народу з давньою державницькою історією і заклав основи формування сучасної кримськотатарської нації.

Разом з тим, Ісмаїла Гаспринського вважають просвітителем і реформатором значної частини тюркського і мусульманського світу. Він отримав хорошу релігійно-етнічну, а потім світську освіту – спершу в Криму, потім у Воронежі і Москві, слухав лекції в Стамбульському університеті і в університеті Сорбонна у Парижі. Багато мандрував Туреччиною, Індією, Персією, Єгиптом, жив у Парижі, де був особистим секретарем видатного російського письменника Івана Тургенєва, служив в Асоціації професійних перекладачів. Як потім пригадував, саме ці подорожі розширили його кругозір, примусили інакше глянути на сучасний стан його співвітчизників та єдиновірців.

Пояснення:

4,8(22 оценок)
Ответ:
kupcovaSvetl
kupcovaSvetl
04.04.2023
Привіт, Павлусе!
Я прочитала у творі, як ти живеш. Це для мене якось дивно. Нас батьки виховують так, щоб ми виросли працьовитими, дружніми, допомагали іншим. А ти навіть лінувався ходити на прогулянку; так жити неможна. Неможна надіятись на те, що Бог тобі щось пошле, і при цьому не старатися та не добиватися цілі. Так, тобі пощастило, коли кинули у вікно дохлого хорта, а він розсипався у дукати. Але ж потрібно щось робити, а не ледарювати! Тобі пощастило в житті, адже на все воля Божа. Якщо Бог не захотів би тебе зробити щасливим, то лише тоді б ти відчув, як погано лінуватися! Але, як то кажуть, Бог дав - Бог взяв. Зміни своє життя в кращу сторону!
З повагою до тебе, (своє ім’я)
4,7(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ